За тиждень гектар землі на Вінниччині зріс у вартості майже на 9 тисяч гривень

За тиждень гектар землі на Вінниччині зріс у вартості майже на 9 тисяч гривень
  • Вже півтора місяця як в Україні функціонує вільний ринок землі. І хоча масштабної хвилі земельних операцій поки не спостерігається, Вінницька область входить у четвірку регіонів-лідерів за кількістю земельних угод в країні. А вартість гектару землі в області планомірно зростає.
  • Про це розповів директор Вінницького інституту землеустрою Ярослав Ярославський.

За словами очільника держпідприємства, за тиждень гектар землі на Вінниччині зріс у вартості
майже на 9 тисяч гривень.


«Провівши аналіз середніх цін на землю в Україні згідно з офіційними даними за цивільно-правовими угодами спостерігаємо підвищення вартості 1 гектару у Вінницькій області з 19,9 тис. грн минулого тижня і до 28,7 тис. грн. сьогодні. Тобто останні ділянки, а їх за тиждень було переоформлено 144, офіційно коштували майже на 9 тис грн/га більше. Отож, спостерігаємо планомірне зростання вартості землі. Чи прогнозуємо ріст і надалі? - однозначно так», - прокоментував динаміку зростання цін на землю в області Ярослав Ярославський.
Загалом в області вже зареєстровано 516 земельних операцій:
«Станом на сьогодні Вінницька область займає четверту позицію серед регіонів з найбільшою
кількістю зареєстрованих операцій щодо продажу, відчуження та дарування земельних паїв. 795,2
гектарів – така площа ділянок Вінниччини, щодо яких наразі зафіксовано 516 правочинів. Це
свідчить про поступову активізацію земельного ринку в регіоні».
У переліку лідерів за кількістю земельних операцій Вінницьку область випереджають Київщина, де
наразі укладено 1009 угоди, а також Полтавщина та Сумщина. Загалом в Україні зареєстровано 7897 земельних операцій.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

19:54 Йдуть найкращі. У Верболозах завтра прощатимуться з загиблим Героєм Василем Цимбалюком 17:05 Як отримати рецепт на антибіотики? 16:24 «Мішок основи скінчився. По факту - вийшло 26 маскувальних сіток» 14:45 Для наших захисників вже зібрали більше 100 тисяч гривень Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:15 Збираємо дитину до школи. У скільки це обійдеться? 12:20 Привласнив 30 тисяч гривень: махнівчанин обчистив банківську картку 80-річної односельчанки 11:26 НМТ: козятинчанин Володимир Воронюк з двох предметів показав максимальний результат — 200 балів 10:29 «Поки йде війна, перейменування не на часі. Поговоримо після перемоги» 09:30 Різдво Миколая Чудотворця: про одне з найбільш шанованих християнських свят, прикмети та традиції 08:13 У Козятині планують побудувати інклюзивний дитячий майданчик. Збирають гроші
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up