Зал музею «Звитяга та мужність земляків» поповнився військовими атрибутами загиблих земляків

Зал музею «Звитяга та мужність земляків» поповнився військовими атрибутами загиблих земляків
  • Музей історії міста поповнив скарбничку історичних ціннностей новими надходженнями. На цей раз завітала до музею мама загиблого на Сході України козятинчанина Вадима Наумова- Інна Сергіївна.
  • Також до музею були передані мамою загиблого воїна Віктора Крючкова, Оксаною Степанівною з Козятина гільза з-під снаряду з наліпкою та прапор 46-го батальйону спецпризначення "Донбас - Україна" ЗСУ

Як повідомляє директор музею історії міста Козятин Лілія Макаревич, мама Вадима Інна Наумова відкрила тремтячу долоню і протягнула медаль "За участь в антитерористичній операції", яку їй передав командир 3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України Ярослав Сергійович Ковальчук

— Кожного 1 вересня, в день загибелі сина, він приїздить до Козятина, щоб пом'янути солдата, який врятував його та інших воїнів від загибелі, — пише Лілія Макаревич. — У той трагічний день бою командир був важко поранений і він завжди пам'ятатиме ціною чийого життя залишився живий. Можливо тому Ярослав Сергійович залишив медаль на могилі Вадима, про що сповістили побратими Інну Сергіївну. Мама загиблого воїна вирішила медаль із такою зворушливою історією передати до нашого музею.

Також днями до музею були передані мамою загиблого воїна Віктора Крючкова, Оксаною Степанівною з Козятина гільза з-під снаряду з наліпкою та прапор 46-го батальйону спецпризначення "Донбас - Україна" ЗСУ, який був утворений в січні - лютому 2015 р. з воїнів батальйону "Донбас" і де в розвідвзводі служив загиблий козятинчанин. Ці військові атрибути були вручені мамі загиблого воїна волонтеркою Оленою Вовк громадської організації сімей загиблих Соколів- Янголів «Вірне Серце БСП НГУ Донбас".

Всі ці ексклюзивні речі будуть після наукової обробки представлені в залі музею "Звитяга та мужність земляків".

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up