Залізничне розділять між двома ОТГ

Залізничне розділять між двома ОТГ
  • Селище Залізничне, що у народі також відоме як «другий Козятин», увійде одночасно до двох об’єднаних територіальних громад.
  • Усе через те, що населений пункт підпорядковується Козятинській міськраді і двом сільрадам.
  • Чому так вийшло і як це вплине на життя мешканців селища?

Селище Залізничне з'явилося на карті нашого району не так давно – у грудні 1986 року. Хоча насправді перші поселення навколо цієї станції почали з’являтися значно раніше.

Усе почалося з невеличкої залізничної будки, яку спорудили поблизу колії, що веде з Козятина до Бердичева. На початку ХХ століття у ній мешкало всього 7 осіб.

Залізнична станція на так званому другому Козятині з'явилася у середині 1930-их. Для її побудови довелося вирубати цілу ділянку лісу.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up