Засудили козятинського архітектора, який попався на хабарі

Засудили козятинського архітектора, який попався на хабарі
  • Чиновника Олександра Павлова судили два роки
  • Його звинувачували у хабарництві — вимагав гроші за надання дозволу на МАФ.
  • Вінницький апеляційний суд виніс остаточний вирок по справі.

 

Нагадаємо, у березні 2017 року на хабарі попався тодішній начальник управління містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Козятинської міської ради Олександр Павлов. 

У червні хабарницьку справу почали розглядати в суді. Максимальне покарання, яке міг отримати чоловік за статтею обвинувачення — десять років ув’язнення з конфіскацією. А 27 лютого 2019-го чиновник отримав вирок. Його засудили до п’яти років позбавлення волі. Прокурори довели, що він отримав хабар 300 доларів за те, щоб посприяти наданню іншій людині дозволу на розміщення невеликого торговельного об’єкту.
Однак, з цим не згідний був чиновник та подав апеляцію.

Вчора, 3 грудня, 2019 року дана справа розглядалася Вінницьким апеляційним судом.

— Залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким начальника Управління визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України та призначенням йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла, — зазначають у прес-службі прокуратури області.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up