«Затримали дві серйозні кримінальні групи» - Олег Швець про козятинські злочини у 2019

«Затримали дві серйозні кримінальні групи» - Олег Швець про козятинські злочини у 2019

У козятинському відділенні поліції підбили підсумки службової діяльності за останні 12 місяців. Про криміногенну обстановку, результати роботи працівників розповідає начальник козятинського відділення поліції, підполковник Олег Швець.

Як спрацювали. Протягом минулого року козятинське відділення поліції в журналі єдиного обліку зареєструвало близько 9 тисяч заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення. Якщо брати в порівнянні з 2018 — збільшилася кількість згвалтувань, крадіжок, пограбувань. Натомість зменшилися випадки розбійних нападів, ДТП, фактів незаконного обігу наркотиками та поводження зі зброєю. Скільки розкрили злочинів та як спрацювали — в ексклюзивному інтерв’ю «RIA-Козятин» розповідає начальник козятинської поліції Олег Швець. За його словами в розрізі двомісячного відпрацювання, яке проводилося по Україні по лінії патрульної поліції, Вінницька область зайняла перше місце по результатах. А в області, по затриманню «130-ої» (керування автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння), перше місце зайняв Козятин. 

— 2019 рік був напруженим — каже Олег Швець. — Затримали дві серйозні кримінальні групи. Одна складалася наполовину з козятинчан, наполовину з бердичівлян. Злочинці обкрадали залізницю (близько 20 фактів крадіжок) — знімали кольоровий метал, проводи різали, мідь. Крадіжки були скоєні як в нашій області, так і в інших регіонах. Завдяки слідчо-оперативним заходам ми встановили їх. Затримали з пів тонною міді, коли поверталися з іншої області. Ще одна група обкрадала магазини (близько 10 фактів). А також квартири. Наразі група з 5 осіб затримана.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up