Завтра ЗНО: чи готові козятинські заклади освіти?

Завтра ЗНО: чи готові козятинські заклади освіти?
  • З 25 червня 2020 року в козятинських закладах освіти будуть проводитись ЗНО. Задіяними пунктами тестування ЗНО будуть: «ліцей-школа», спеціалізована школа імені Тараса шевченка №1 та козятинське вище професійне училище залізничного транспорту.
  • В Козятині проводитись зовнішнє незалежне оцінювання буде з математики (25 червня), української мови і літератури (30 червня), англійської мови (7 липня), історії України (9 липня), географії (15 липня)

Напередодні спеціалісти Козятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби провели моніторинг всіх пунктів тестування ЗНО щодо дотримання в них протиепідемічних заходів. Відомо, що всі пункти тестування ЗНО готові до проведення оцінювання абітурієнтів. Заклади забезпечені в достатній кількості захисними масками, спиртовмісними антисептиками, дезінфікуючими засобами для прибирання підлоги, очищення і дезінфекції контактних поверхонь. Для обробки рук спортовмісними антисептиками на входах до будівлі організовано спеціально відведені місця. У внутрішніх сан. вузлах наявне рідке мило, антисептик для рук та паперові рушнички.

На вході в будівлі розміщено контейнери з кришками для використаних масок, урни мають маркування «використані маски та рукавички». По аудиторіях столи розставлені з відповідною дистанцією один від одного. Також є можливість провітрювання кабінетів через вікна.

Читайте по темі:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up