ЗДІЙСНЮЄ ЖІНОЧІ МРІЇ!

ЗДІЙСНЮЄ ЖІНОЧІ МРІЇ!

 На Вінниччині лікарка в інвалідному візку лікує жінок від

 БЕЗПЛІДДЯ

Пацієнтка за пацієнткою – і жодної вільної хвилини. Так минає робочий день Валентини Пугач, яка працює у санаторії курортного містечка Хмільник, що на Вінниччині.

Валентина Семенівна – лікар гінеколог у місті Хмільник.

Майже тридцять років ця жінка допомагає з’являтися на світ сотням немовлят, хоча має свої особливості, далеко не приємні. Валентина Семенівна – гінеколог-акушер – на візку. До речі, єдина в Україні.

Її життя змінилося після осені 1991-го року, тоді вона впала із дерева. Після цього – висновок лікарів “травма хребта”. Жінка і досі з тяжким серцем згадує ті роки. Ніхто із лікарів не наважувався сказати про те, що вона більше ніколи не ходитиме. Це жінка зрозуміла сама. Але вона не занепала духом та продовжила повноцінне життя. Пересиливши страх, вона вирішила спробувати працювати в інвалідному візку. Єдине, чого вона остерігалася, – це реакції пацієнтів.

“Життя не зупиняється. Вирішила, що вдома я точно не сидітиму. Зібралась із думками та встановила такий випробувальний термін, чи вийде у мене повернутися до свого робочого місця? Лячно було починати працювати на візку. І я вирішила, якщо люди мене не сприйматимуть, то… навряд чи я зможу працювати”, – сказала Валентина.

Колеги не залишись осторонь та підтримали лікаря. Кабінет гінеколога, який до цього розташовувався на другому поверсі, перевели на перший. Також поставили пандуси та підлаштували апаратуру. Працівники санаторію переконують, що Валентина Семенівна дуже самостійна, навіть не просить, щоб їй відчинили двері.

Про що мріє унікальний лікар, яка здійснює жіночі мрії

До неї щодня приходять на прийом десятки пацієнток. Переконують, лікар здатна допомогти навіть тим, хто довгий час не може завагітніти.

Скільком жінкам пані Валентина допомогла реалізувати свою мрію – не рахує. Щасливі мами живуть по всій Україні. Є навіть ті, хто долає сотні кілометрів – щоб тільки висловити свою вдячність.

“Не могла завагітніти жінка, а коли її вдалось – народила хлопчика. У мій день народження вона заходить у кабінет, тоді був дуже сильний мороз, і тримає у руках оцю ковдру наперевіс – сама невеличкого зросту – в дверях – я вас прийшла привітати. Я кажу: по телефону потрібно було привітати – мороз, кажу, куди з дитиною”, – сміється лікар.

Валентина Семенівна називає себе багатодітною мамою. Через стан здоров’я своїх дітей не має. Але до кожного, якому допомогла з’явитися на світ, ставиться, як до рідного.

А знаєте, яка мрія у єдиної в України лікаря на візку? Валентина Семенівна хоче, щоб у її кабінеті з’явився УЗД-апарат, який лікарня поки що не може собі дозволити. А ще про те, що колись магнітики з різних країн, які вона відвідає з чоловіком, не поміщатимуться на її холодильнику.

Колись повірити у себе Валентині допомогла підтримка близьких їй людей. А тим, кого теж спіткала біда, говорить так:

“Якщо є бажання займатися улюбленою справою, то, звісно, потрібно до цього йти і не думати про те, хто що скаже”, – переконана Валентина Пугач, лікар-гінеколог.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up