Зелені чоловічки в Козятині

Зелені чоловічки в Козятині

Виявляється, йдуть навчання, а не створення козятинської народної республіки (КНР)

Оху-0-оху...Держава, тобто чиновників, які не справились зі своїми професійними обовязками, оберігають автоматчики. Носієм влади по Конституції України є народ. Основою моделі правового захисту проголошеної Конституції є також народ  (на ділі це неправда абсолютна). А у Українця є лише одна інструкція до виконавння. Конституція — мертвий організм в Україні.А от Тараса Шевченка і його настанову Гайдамаки переступити тепер просто неможливо. Якщо так відбудеться, це значитиме лише одне: нація Українців знищена або зникла. То що є Бібілія — оберіг Українця. Інструкція до дій. Її ніхто не відміняв. Діти вчать в школі. 

1839 — 1841 ГАЙДАМАКИ [Тарас Шевченко. Зібрання творів: У 6 т. — К., 2003. — Т. 1: Поезія 1837-1847. — С. 128-190.]

По статистиці найбільше встановленних  пам'ятників є Будді, а другим іде Тарас Шевченко. Поняття націоналіст суто Українське, що вібрав весь світ, а от його основа в творі Гайдамаки .(основна причина поваги президентами США в їх державі Тараса Шевченка). В державі Ізраїлі жодного памятника Тарасу Шевченку, плюс не визнання голодомору в Україні. Тим не менше, при владі на сто відсотків за національним признаком жиди (сіоністи). Парадокс, який тим не  менше спостерігається і в Росії. Якщо влада проти влади за одної національної ознаки з обох сторін, то москалі — робочий інструмент — як і Українці. Вихід тепер один, як в часи жертв єврейських погромів Коліївщини. Основи світогляду не змінились і вони викладені в творі Тараса Шевченка Гайдамаки.

Факт - якщо відбудеться повна окупавція краю, армія ЗСУ, можливо, маневруватиме, тобто відступатиме. Силам місцевої оборони відступати нікуди. У них є один шлях: знищити ворога. Самим полягти на полі бою. Партизанити, як це робала армія УПА до останнього солдата.

 Бійці УПА та ОУН  визнані захисниками України нації всім світом. Печально, за період війни та Революції Гідності поломництво влади до могили Тараса Шевченка абсолютно відсутнє. Не дуже, на жаль, це спостерігається і в правих силах, зокрема партії "Правий сектор" та "Свобода" і Національний корпус "Азов".Вони взяли курс на зближення, що незабаром може стати об'єднанням. Але в їх свідогляді відсутній Тарас Шевченко, або просто мало помітний. Вихолощене  об'єднанням нації просто не можливо.

Коментарі (2)
  • Влад Лісовий

    Чому тягнеться війна.Тому що відсутня національна влада.
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up