Згадайте цей день. Це було рік тому

Згадайте цей день. Це було рік тому

Це було що: помста, розправа, терористичний акт, залякування ? Оцінку дають силовики, поліція. Розкрито чи не розкрито цей злочин, нам не відомо. Більше того, як злочинців не затримали по гарячому — дивує ?

Яку мету намагались досягти невідомі? Нагадаємо, потерпілий — голова райради минулих скликань пан Валерій Стахов. Поспілкуватись з ним не вдалось по технічним причинам.

 Суть така. Вночі в другій годині група невідомих намагалась вкинути "коктейлі молотова" в його приватне обійстя. Всього кинули 5-6 бомб. Підпалювали будинок на двох рівнях (перший та другий поверх). Не підпалили помешкання скоріше за все (це моє власне бачення) по причині недосвідченності виконавця, який коктейлем намагався розбити вікно і підпалити.

Досвід Майдану свідчить, що спочатку розбивається вікно, а потім в розбите вікно закидається паливна суміш. Так що це можливо установити лише при допиті кидавших суміші.

0
0
8
1
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up