Згадайте цей день. Це було рік тому

Згадайте цей день. Це було рік тому

Це було що: помста, розправа, терористичний акт, залякування ? Оцінку дають силовики, поліція. Розкрито чи не розкрито цей злочин, нам не відомо. Більше того, як злочинців не затримали по гарячому — дивує ?

Яку мету намагались досягти невідомі? Нагадаємо, потерпілий — голова райради минулих скликань пан Валерій Стахов. Поспілкуватись з ним не вдалось по технічним причинам.

 Суть така. Вночі в другій годині група невідомих намагалась вкинути "коктейлі молотова" в його приватне обійстя. Всього кинули 5-6 бомб. Підпалювали будинок на двох рівнях (перший та другий поверх). Не підпалили помешкання скоріше за все (це моє власне бачення) по причині недосвідченності виконавця, який коктейлем намагався розбити вікно і підпалити.

Досвід Майдану свідчить, що спочатку розбивається вікно, а потім в розбите вікно закидається паливна суміш. Так що це можливо установити лише при допиті кидавших суміші.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік
Як у Козятині Трійцю святкували Як у Козятині Трійцю святкували Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up