Згадайте цей день. Це було рік тому

Згадайте цей день. Це було рік тому

Це було що: помста, розправа, терористичний акт, залякування ? Оцінку дають силовики, поліція. Розкрито чи не розкрито цей злочин, нам не відомо. Більше того, як злочинців не затримали по гарячому — дивує ?

Яку мету намагались досягти невідомі? Нагадаємо, потерпілий — голова райради минулих скликань пан Валерій Стахов. Поспілкуватись з ним не вдалось по технічним причинам.

 Суть така. Вночі в другій годині група невідомих намагалась вкинути "коктейлі молотова" в його приватне обійстя. Всього кинули 5-6 бомб. Підпалювали будинок на двох рівнях (перший та другий поверх). Не підпалили помешкання скоріше за все (це моє власне бачення) по причині недосвідченності виконавця, який коктейлем намагався розбити вікно і підпалити.

Досвід Майдану свідчить, що спочатку розбивається вікно, а потім в розбите вікно закидається паливна суміш. Так що це можливо установити лише при допиті кидавших суміші.

0
0
8
1
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    Саме таким способом в свій час намагались залякати жителя Туча.хАТУ ЗАКИДАЛИ КОКТЕЛЯМИ ДЛЯ МОЛОТОВА. Там і тут конфліктуюча сторона  знаний в Україні мафік.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up