Жахи опалювального сезону Козятина

Жахи опалювального сезону Козятина

Жахи опалювального сезону Люди обурені бездіяльністю місцевої влади Мешканка села Козятина Людмила Андріївна Шкільнюк прийшла в редакцію і розповіла, що обурена вкрай бездіяльністю мерії міста.

— Наша місцева влада взагалі не приділяє уваги, чим дихає населення міста і навколишніх прилеглих сіл, — каже вона. — Ми розуміємо, що висока ціна за газ, що немає коштів. Але разом з тим, якщо використовувати таке “альтернативне” паливо, яке використовують на котельнях міста, зокрема, і на котельні місцевої лікарні, від цього здоров’я не додасться ні в дорослих, ні в дітей. Весь сніг чорний від кіптяви. Колись вугіллям опалювали, то менше було кіптяви, ніж зараз. — У вас є якась рекомендація, як вийти з цієї ситуації? — Рекомендація проста. Є люди, які відповідальні за це, повинні вивчити це питання. За літо підготуватись до опалювального сезону, а не декларативно говорити про те, що до опалювального сезону готові.

1
1
0
4
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?!
Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Я читаю “RIA-Козятин”! Я читаю “RIA-Козятин”!
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up