Жахи опалювального сезону Козятина

Жахи опалювального сезону Козятина

Жахи опалювального сезону Люди обурені бездіяльністю місцевої влади Мешканка села Козятина Людмила Андріївна Шкільнюк прийшла в редакцію і розповіла, що обурена вкрай бездіяльністю мерії міста.

— Наша місцева влада взагалі не приділяє уваги, чим дихає населення міста і навколишніх прилеглих сіл, — каже вона. — Ми розуміємо, що висока ціна за газ, що немає коштів. Але разом з тим, якщо використовувати таке “альтернативне” паливо, яке використовують на котельнях міста, зокрема, і на котельні місцевої лікарні, від цього здоров’я не додасться ні в дорослих, ні в дітей. Весь сніг чорний від кіптяви. Колись вугіллям опалювали, то менше було кіптяви, ніж зараз. — У вас є якась рекомендація, як вийти з цієї ситуації? — Рекомендація проста. Є люди, які відповідальні за це, повинні вивчити це питання. За літо підготуватись до опалювального сезону, а не декларативно говорити про те, що до опалювального сезону готові.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду
Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up