Жертва синього кита в Козятині — безвинна дівчина

Жертва синього кита в Козятині — безвинна дівчина

Вона мала у серпні відсвяткувати 17-річчя

11-класниця повісилась на горищі власного будинку у четвер близько 13-ї години. Знайшла вже мертвою доньку її мати.

На руці дівчини явно видно порізи, що може свідчити про причетність до смертельної гри в соцмережах "Синій кит". 

 

Батьки! Бережіть дітей, питайте про їх дозвілля. 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (3)
 • Наталья Рясная

  Чому бездіють шкільні психологи??? Є маса тестів, які наперед вкажуть, що дитина знаходиться в стані самогубства. Психологи - де ви? Як отримали дипломи? Одиниці з батьків можуть запідозрити схильність до самогубства. Невже ви (шкільні психологи)  до цього відноситесь як до предмету, за який додатково треба оплачувати, бо попрацюєте в позаурочний час.

  Антіл reply Наталья Рясная

  Якщо вірити всьому що пише пані"лозінська"то земля має форму трикутника,або як кажуть в народі Чую дзвін та не бачу де він.І ще одне перед тим як обливати когось брудом(школу,вчителів і як вже стало модно психологів) увімкніть сваї мізки і думайте що Ви пишете!

  Lloyd Elena reply Наталья Рясная

  У тій сільській школі нема психолога.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up