Журналістські розслідування, волонтерство — для покращення обороноздатності держави

Журналістські розслідування, волонтерство — для покращення обороноздатності держави

Добровольчий рух волонтерів при редакції газети “RIA-Козятин” реалізовує проект журналістських розслідувань. (Минулого тижня я, як керівник проекту, отримала сертифікат Школи Сучасних медіа АНРВУ з антикорупційних розслідувань(!).

 

Внаслідок такої роботи, зокрема, в процесі розслідувань Влада Повха, накопичені кошти. За них були придбані та передані в зону бойових дій чотири рації трансингового зв’язку та стільки ж спеціальних зарядних блоків для обслуговування та експлуатації рацій і мобільних телефонів в зоні бойових дій. Загальна вартість посилки становить 34 тисячі гривень.

Продовжується реалізація програми по збору пластикових кришечок, одягу, продуктів харчування, Біблій та релігійної літератури. Учора на волонтерський центр передано інвалідний візок, який буде відправлено за призначенням (воїну АТО).

Розраховую на будь-яку співпрацю, з метою розбудови держави та покращення обороноздатності наших військ у зоні бойових дій. Якщо Ви маєте план реалізувати себе як волонтер, приходьте в редакцію — навчимо, допоможемо, чим зможемо.

Крім того, безкорисно напишемо на шпальтах газети про Ваші добрі справи. Нехай допомагає нам Господь!

Рації в зону АТО

Галина Середіна — волонтер

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up