Журналістські розслідування, волонтерство — для покращення обороноздатності держави

Добровольчий рух волонтерів при редакції газети “RIA-Козятин” реалізовує проект журналістських розслідувань. (Минулого тижня я, як керівник проекту, отримала сертифікат Школи Сучасних медіа АНРВУ з антикорупційних розслідувань(!).

 

Журналістські розслідування, волонтерство — для покращення обороноздатності держави

Внаслідок такої роботи, зокрема, в процесі розслідувань Влада Повха, накопичені кошти. За них були придбані та передані в зону бойових дій чотири рації трансингового зв’язку та стільки ж спеціальних зарядних блоків для обслуговування та експлуатації рацій і мобільних телефонів в зоні бойових дій. Загальна вартість посилки становить 34 тисячі гривень.

Продовжується реалізація програми по збору пластикових кришечок, одягу, продуктів харчування, Біблій та релігійної літератури. Учора на волонтерський центр передано інвалідний візок, який буде відправлено за призначенням (воїну АТО).

Розраховую на будь-яку співпрацю, з метою розбудови держави та покращення обороноздатності наших військ у зоні бойових дій. Якщо Ви маєте план реалізувати себе як волонтер, приходьте в редакцію — навчимо, допоможемо, чим зможемо.

Крім того, безкорисно напишемо на шпальтах газети про Ваші добрі справи. Нехай допомагає нам Господь!

Рації в зону АТО

Галина Середіна — волонтер

 
Коментарі (1)
  • Искра

    Коментар видалено...

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up