Змагалися шахісти

Минулого четверга в центрі дитячо-юнацької творчості пройшла ХV Спартакіада серед колективів організацій, підприємств  та установ міста з шашок.

Змагалися шахісти

У заході взяли участь п’ять команд. Це спортсмени з Локомотивного депо, представники вагонної служби. Вони  виступали двома складами: ВЧДР-3 (ремонтники) та ВЧДЕ-3 (екслуатації), Команда дистанції колії ПЧ-7 і управління освіти та спорту.

За  результатами  змагань, у командному заліку третє місце посіла команда ТЧ-3,  на сходинку вище колектив ремонтників вагонної дільниці. У них друге місце. А переможцями в командному заліку стала команда управління освіти та спорту.

Визначились і переможці у особистому заліку. За правилами шахів, на першій дошці переміг Володимир Закорчевний, друге місце посів Олександр Шевчук. Третім призером став Антон Годлевський.

На другій дошці спортсмени розмістилися в такій послідовності: першим був Антон Марек, жінка Галина Янкевич фінішувала другою, а Володимир Бережнюк став лауреатом бронзової медалі.

 

Коментарі

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up