Змагалися наймолодші козятинські волейболісти. Як зіграли?

Змагалися наймолодші козятинські волейболісти. Як зіграли?
Змагання наймолодших козятинських волейболістів завершилися як перемогою, так і поразкою
  • Вихідного суботнього дня,12 жовтня, в спортивній залі КДЮСШ відбулася відкрита першість з волейболу з нагоди святкування Дня захисників України!
  • Змагалися наймолодші волейболісти

Приїхали команди юнаків 2008 р. н. та молодші з міста Жмеринки та Гнівані. Козятин був представлений двома командами – це основна команда 2008 – 09 р.н , та підготовча група відділення волейболу хлопці 2009-10 р.н., які лише з вересня почали тренуватись.

За інформацією міської ради, перша команда КДЮСШ-1 (помаранчева форма) – перемогли в двох матчах команди і Жмеринки і Гнівані, та посіла І місце в турнірі. Дуже напружена гра виявилась між командами гостей. Перемогу отримала команда міста Жмеринки з рахунком 2:1. А наші початківці КДЮСШ -2 (синя форма) також зіграли і Жмеринкою і з Гніваню. Вони, за браком досвіду, програли, але для них це був неабиякий досвід.

- Сучасне покоління молодих батьків дійсно переймається проблемами своїх дітей, підтримує їх, заохочує всіляко до занять спортом, це дуже добре на мою думку, адже тільки разом, батьки та школа, можуть виховати здорове покоління дітей, - зазначила директор дитячої юнацько-спортивної школи Лариса Сивобородько.

За старання на майданчику спортсмени були нагороджені грамотами та медалями, якими забезпечив відділ з питань фізичної культури та спорту. А солодощі в подарунок всі команди отримали від спортивної школи.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up