Змагання з армспорту в училищі. Хто переміг?

Змагання з армспорту в училищі. Хто переміг?
  • У вівторок, 12 листопада в спортивному залі Міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту обирали найсильніших на руках.
  • Випробовували свої сили як хлопці, так і дівчата.
  • Розповідаємо, хто брав участь і хто посів першість.

Козятинська федерація армспорту провела в залізничному училищі змагання серед студентів з армреслінгу. Приурочили їх до міжнародного дня студента, який святкуватимуть цієї неділі, 17 листопада.

Серед тих, хто вирішив спробувати свої сили, третьокурсник Руслан Карабиньош із групи 327 (оператор комп’ютерного набору, обліковець реєстрації бухгалтерських даних). Вага — 68 кілограмів. Бере участь у подібних змаганнях вперше. Професійно спортом не займається.

— Інколи вдома спортом займався, качався і на турніках, і від полу віджимався, і штангу піднімав, — розповідає хлопець. — Я не професійний спортсмен. Я так, спробувати, що я можу, які мої сили. Дізнатися, на що я здатен. Якщо погано буде, буду ходити в качалку. Спортом займатися буду, щоб видно було, що чоловік.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up