Спецтема: карантин

Зміни: де в Козятині перенесуть автобусну зупинку?

Зміни: де в Козятині перенесуть автобусну зупинку?
Фото ілюстративне

Виконком міської ради встановив:

  • Зупинку «1 Травня» перенестиз Катукова,39  на вулицю 1 Травня на перехресті з вул. Космонавтів, по непарній стороні вулиці з облаштуванням заїзних «карманів»

З проханням перенести зупинку «1 Травня» у міську раду звернулись автомобілісти міста. Також є вимога (припис) начальника Козятинського відділення поліції підполковника поліції Олега Швеця від 04.05.2019 року. Мовляв, місце розташування зупинки «1Травня» знаходиться зі сторони будинку по вулиці Катукова, 39. У результаті зупинки маршрутними транспортними засобами ускладнюється рух для водіїв, які рухаються в попутній смузі руху. Пасажири, які виходять з транспорту, здійснюють перехід дороги в недозволеному для цього місці. (пишуть на сайті міськради)

 

Для безпеки дорожнього руху, а також безпечного пішохідного переходу вирішили, що зупинка буде перенесена на вулицю 1 Травня на перехресті з вул. Космонавтів, по непарній стороні вулиці з облаштуванням заїзних «карманів» для зупинки транспортних засобів, у тому числі автобусів.

— Провести демонтаж автобусної зупинки «1 Травня» одночасно з встановленням нової автобусної зупинки по вул. 1-го Травня на перехресті звул. Космонавтів, по непарній стороні вулиці в термін до 10.07.2019 року, —  йдеться в рішенні.

Коментарі (1)
  • Володимир Петрович Сушко

    Одне питання!!
              Як і хто ставили зупинку????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up