Змінились терміни надання показників електролічильників побутових споживачів

Змінились терміни надання показників електролічильників побутових споживачів
  • АТ «Вінницяобленерго» повідомляє: зміни відбулись відповідно до змін «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

В повідомленні йдеться:

«Згідно здійснених змін пункт 3.3 глави 3 викладено в такій редакції: «Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця. У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання».

Побутові споживачі АТ «Вінницяобленерго» мають можливість щомісяця станом на перше число місяця знімати фактичні покази лічильника електричної енергії та передавати їх до АТ «Вінницяобленерго» протягом п’яти календарних днів. Тож показники спожитої електроенергії вже за липень слід повідомляти з 30 липня до 3 серпня включно.

Просимо надавати показники шляхом надсилання SMS-повідомлення,Viber, Telegram на номер 066-0-217-217, 068-0-217-217 або зателефонувавши до нашого Кол – центру за номером (0) 800 217 217 (з мобільного безкоштовно), або (0432) 65 95 95, (0432) 65 85 85. Показники також приймаються на сайті АТ «Вінницяобленерго» без реєстрації.»

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up