Змінились терміни щомісячної оплати за електроенергію та умови відключення - «Вінницяобленерго»

Змінились терміни щомісячної оплати за електроенергію та умови відключення - «Вінницяобленерго»

Змінилися терміни щомісячної оплати за електроенергію, а також умови відключення/повторного підключення до мережі. Зміни відбулись відповідно до нових «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року. 

Про це йдеться на офіційному сайті ПАТ «Вінницяобленерго».

Терміни щомісячної оплати змінилися. Рахунок за спожиту електричну енергію сплачується протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду, якщо договором не встановлено інший термін.

Припинення постачання електричної енергії споживачу у випадку наявності заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію здійснюється електропостачальником за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення.

Відновлення електроживлення таких електроустановок здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після усунення споживачем порушень (заборгованості) та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки. Наголошуємо, що відключення проводиться незалежно від суми боргу за спожиту електричну енергію.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Ольга Оленка

    Світло це проблема....але що заважає КОЗЯТИНУ моєму рідному місту озеленитись...зробити красу для місцевих і для гостей..
  • Зоя Андрощук

    А квитанції коли приносять   після 20
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up