Золоте весілля у Вітюків

Золоте весілля у Вітюків

Галина Андріївна та Михайло Іванович Вітюки з Сестринівки в парі півстоліття

У суботу, 2 лютого, вони відзначили Золоте весілля

За прожитих 50 років подружнього життя можна написати не одну книгу. А життя наших героїв, золотого подружжя Вітюків вмістилося в нашої співрозмовниці в три стрічки: “А що тут такого?”— каже вона.

У суботу, 2 лютого, чоловік і жінка відзначили Золоте весілля!

Народилася пані Галина в далекому 45-ому. Закінчила 7 класів, пішла працювати в колгосп дояркою. Зимою 69-го вийшла заміж за хорошого чоловіка Михайла. Виростили і виховали з ним шістьох діток. Тепер, як кажуть, на заслуженому відпочинку. У ювілярів все просто. Тільки в цих трьох стрічках 74 та 73 роки життя Галини Андріївни та Михайла Івановича.

Народилася наша героїня в Житомирському краї в селі Вільнопілля. Росла без батька, який не повернувся з війни. Дитинство пройшло, як у переважної більшості дітей того періоду.

Якось до подруги нашої ювілярки-нареченої приїхав хлопець з армії зі своїм товаришем Михайлом. Так зав’язалася дружба нової пари. Червоноармієць Михайло ще поїхав дослужувати в армію. А доярка Галя стала дівчиною, яка чекала солдата. Солдат відслужив. І в 1969 році вільнопільчанка Галя та титусівчанин Михайло побралися.

З тієї пори вони й стали тією золотою парою, що прожили 50 років, як один день.

У 1980 році вони поміняли своє Вільнопілля на Сестринівку. Уже на Козятинщині ростили і виховували шістьох діток — п’ятьох дочок і одного синочка. Це тепер деякі багатодітні батьки народжують дітей, як засіб заробітку. У ті часи, то була безмежна любов батьків до дітей. Держава й тоді маленьку допомогу Матері-героїні давала. Тільки одягнути і нагодувати дітей за ті кошти було неможливо.

Батьки працювали і вдень, і вночі. Галина Андріївна — телятницею, а Михайло Іванович, як колишній військовий, що знав лад в сільськогосподарській техніці, — механізатором. Не раз він був визнаний кращим за професією і передовиком.

Виросли і порозліталися по своїх гніздечках діти. Та завжди вони пам’ятають про тепло батьківської домівки. От і цей раз з’їдуться зі своїми дітьми, онуками та правнуками до бабусі Галі і дідуся. Приїдуть, щоб привітати своїх золотих батьків з 50-річним ювілеєм подружнього життя.

 

Від редакції:

Вітаємо подружжя із Золотим весіллям! Від щирого серця бажаємо ювілярам й падалі зберегти завзяту вдачу в роботі та в житті. Нехай Господь Бог щедро дарує здоров’я, світлу радість, родинні гаразди на многая і благая літа!

 

      .

3
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up