Зупинку на Катукова не демонтували. Козятинчани написали відкритого листа (ВІДЕО з місця події)

Зупинку на Катукова не демонтували. Козятинчани написали відкритого листа (ВІДЕО з місця події)
  • В останній день жовтня в редакцію газети «RIA-Козятин» зателефонували мешканці вулиці 1-го Травня. Вони повідомили, що біля магазину «Господарочка» знов гаряче. Комунальні служби міста мають намір демонтувати колишню зупинку маршруток на вулиці Катукова 39.
  • Між мешканцями багатоквартирних будинків і представниками міської ради зав’язався словесний конфлікт. Міські чиновники підготували документи які вказували, що колишня зупинка споруджена незаконно. Разом з тим вони не могли довести людям, яка користь суспільству від того демонтажу.  

Коли журналісти нашого видання приїхали на місце події то помітили, що для демонтажу зони відпочинку літніх людей було вже все підготовлено. Стояв трактор для вивезення всього того, що мали зняти з покрівлі конфліктного об’єкта. Були підготовлені дроти для роботи електроприладів. Бракувало тільки команди працівникам комунальної служби щоб ті розпочали демонтаж.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (2)
  • Светлана Камеристая

    Людям нічим заняться,вишуковують проблему на рівному місці,раз переносять зупинку ,значить на те є причина.Навіщо залишати всякі постройки-сараюшки по місту? Воно і так загижене до предела,а так буде ще одне місце для смітника.
  • Валерий Говорухин

    Які червоні лініі?Громада вимагає дослухатись до людей ,а воно своє гне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up