Зупинку на Катукова не демонтували. Козятинчани написали відкритого листа (ВІДЕО з місця події)

Зупинку на Катукова не демонтували. Козятинчани написали відкритого листа (ВІДЕО з місця події)
  • В останній день жовтня в редакцію газети «RIA-Козятин» зателефонували мешканці вулиці 1-го Травня. Вони повідомили, що біля магазину «Господарочка» знов гаряче. Комунальні служби міста мають намір демонтувати колишню зупинку маршруток на вулиці Катукова 39.
  • Між мешканцями багатоквартирних будинків і представниками міської ради зав’язався словесний конфлікт. Міські чиновники підготували документи які вказували, що колишня зупинка споруджена незаконно. Разом з тим вони не могли довести людям, яка користь суспільству від того демонтажу.  

Коли журналісти нашого видання приїхали на місце події то помітили, що для демонтажу зони відпочинку літніх людей було вже все підготовлено. Стояв трактор для вивезення всього того, що мали зняти з покрівлі конфліктного об’єкта. Були підготовлені дроти для роботи електроприладів. Бракувало тільки команди працівникам комунальної служби щоб ті розпочали демонтаж.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up