Зустріч влади з учасниками бойових дій

Зустріч влади з учасниками бойових дій

Про що говорили і про що домивилися

24 січня у Козятинській РДА відбулася зустріч між представниками влади та відділу культури міста і району, громадськими діячами та учасниками Євромайдану і Української спілки ветеранів війни в Афганістані. Метою зустрічі була підготовка до вшанування ветеранів війни у зв’язку з річницею виведення військ та вшанування пам’яті Небесної сотні.

У ході зустрічі було вироблено чіткий план про проведення подальших заходів, визначено відповідальних за це осіб. В подальшому дійшли згоди, що буде проведено ще одну зустріч — ветеранів та учасників майдану з представниками медецини та соціальної служби організації правового порядку. По факту відбуття визначених подій будемо інформувати.

Аліна Бойчук, студентка-практикантка БГПК ім. М. Грушевського

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up