З'явився перший законопроект Президента Зеленського

З'явився перший законопроект Президента Зеленського

Йдеться про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу

Перший законопроект новообраного Президента покликаний убезпечити від зриву дострокові парламентські вибори через бюрократичні процедури держзакупівель товарів і послуг, пов'язаних із виборами.

Проектом Закону (№ 10317 від 22.05.2019) пропонують розширити перелік товарів та послуг, на які не поширюється Закон про держзакупівлі, товарами (послугами), пов'язаними з виборчим процесом.

Йдеться, зокрема про:

• послуги з виготовлення, пакування, доставки виборчих бюлетенів;

• послуги телеграфного зв'язку і телекомунікаційних послуг;

• послуги з надання ефірного часу в ЗМІ

• виготовлення для голосування та інших товарів, необхідних для підготовки та проведення виборів.

Також планують доповнити ст. 18 Закону нормою щодо оскарження процедури держзакупівлі. А саме, прописати, що розгляд скарг, що стосуються закупівель товарів і послуг, пов'язаних із виборчим процесом, не зупиняє проведення процедури закупівель.

Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, його розроблено аби не допустити блокування процедур закупівель під час виборчого процесу шляхом подання скарг та автоматичного призупинення таких процедур. Адже це може поставить під загрозу підготовку та проведення виборів.

Нагадаємо:

20 травня — інавгурація Володимира Зеленського. Відео
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up