Більмо на оці

Більмо на оці

Такий вигляд єдиної унікальної пам’ятки архітектури м. Козятин, побудованої в болоті за неповних три роки в 1888-1890 рр без екскаваторів та піднімальних кранів. Вигляд головного фасаду південної сторони залізничного вокзалу.

Це унікальна пам’ятка історії та культури з відповідним державним номером і розробленою охоронною зоною вокзалу та зоною охоронного ландшафту з встановленими межами та режимом утримання охоронної зони, згідно з якими вимагається винесення промислових споруд, з метою знищення негативного впливу на середовище і візуального сприйняття історичної пам’ятки.

Згідно з режимом утримання охоронної зони, не допускається в охоронній зоні влаштування повітряних ліній електропередач, встановлення торговельних кіосків, рекламних щитів і т. д. Але всупереч всьому, заради особистих комерційних інтересів, всунута оця  "архітектурна" коробка за вказівкою з самого верху при правлінні вокзалом паном Ісаковим.

Тисячі пасажирів плюються із створеного безглуздя, які хотіли б зафотографувати на пам’ять споруду на пейзажному фоні скверів. У свій час залізничники звертались з проханням забрати встановлену коробку, хоча б переставити в сторону моста із скверу. Але здоровий глузд , вимоги нормативних документів, тим більше прохання — ніщо по відношенню до комерційних інтересів чиновників.

Іван МЕРЗЛИЙ

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up