Як козятинчанин на Говерлу сходив

Як козятинчанин на Говерлу сходив
  • Андрій Гончарук вже кілька років займається альпінізмом.
  • Цього разу він разом із сім’єю вирушив у похід на найвищу точку України.
  • Як все було і що завадило підкорити вершину?

Локдаун — не привід для нашого земляка Андрія Гончарука нудьгувати вдома. Активний та енергійний, він обожнює подорожувати і ніколи не сидить на місці. Тож не дивно, що у перші тижні 2021 року молодий чоловік вирушив до засніжених Українських Карпат.

Альпінізм — одне із захоплень Андрія. Він далеко не новачок у цій сфері. Його можна назвати підкорювачем гір зі стажем. Майже два роки тому, на початку березня 2019-го він разом із другом Іллею зійшов на гору Петрос. Це — одна із найвищих точок Українських Карпат. То був досить екстремальний підйом — здійнявся сильний вітер, температура була -23, тож для того, аби дійти до вершини, довелося перервати сходження і шукати місце для ночівлі просто на горі. До речі, про це ми вже розповідали. Якщо ви пропустили цю публікацію, радимо почитати:

Цього разу Андрій Гончарук обрав іншу точку — Говерлу. Ця гора добре знайома усім нам зі шкільних підручників географії. Це — найвища точка нашої країни. Її висота, якщо вірити даним з Вікіпедії, становить 2 061 метр над рівнем моря. Розміщена вона в гірському масиві Чорногора. Тому самому, де й гора Петрос, яку Андрій разом з другом підкорив майже два роки тому.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up