Без спеки. Про погоду на вихідні у Козятині

Без спеки. Про погоду на вихідні у Козятині
  • Зливи з гадом і шквалами прогнозує для західної України синоптик Наталка Діденко.
  • Яку погоду обіцяють для Козятина на ці вихідні? 

— Вихідними, що перед нами, дощі з грозами охоплять усю західну частину України. Дощі можуть переходити у зливи, бути з градом та шквалом. Візьміть до уваги цей прогноз! — пише синопник на своїй сторінці у Фейсбуці. — Я не знаю, як боротися з градом і як убезпечити городину і майно від цього, але все ж попередити — мій обов’язок.

Також Наталка Діденко написала, що опади 18-19 липня можуть поширюватися до Житомирської, Вінницької, Київської областей. Вони будуть періодичні, локальні. На решті ж території України в суботу-неділю переважатиме суха погода.

— Температура повітря обіцяє бути комфортною, вдень в межах +25+29 градусів, на Півдні до +29+32 градусів, у західних областях дощі освіжатимуть повітря на 2-4 градуси, — додала синоптик і побажала своїм читачам: — Літні вихідні хай будуть із хорошими людьми і найкращими українськими краєвидами.

Ось яку погоду прогнозує сайт Синоптик у Козятині на 18 та 19 липня: без дощів, з нічною хмарністю і досить прохолодною для липня температурою повітря — максимум 25 градусів. 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up