"А баба яга проти"

  • 370

Тяжко її назвати Йожкою, без сумніву, гарна і статна жінка, напевно, мати, дружина, що опікається креативними дітьми, але страх і підлабузництво до міського голови змушує переступати через дітей і не давати їм демонструвати їх професіоналізм

...

На фото: Найвища форма підлабузництва і лицемірства, популізму у виконанні міського голови Козятина Пузиря

Козятинська музична школа на пряму прідпорядкована міській раді. Переслідуючи  свої корпоративні інтереси, міський голова Пузир зі своїм замом Марченко своїм дітям лобіювали і продавили щомісячні фінансові премії, за їх якоби незвичайну талановитість. Що, всі хворі і убогі, і недолугі? Напевне, щоб не створювати їм конкурентного середовища? Він, як Кощей, по підлому видав розпорядження і ним пресує, не публікуючи його, за будь-яких умов протистояти висвітленню і ознайомленню загалу досягнення талановитих дітей музшколи.

Не маючи особистої сили волі, намагаючись догодити міському голову, очільник навчального закладу ісповідує несприяння розвитку прогресу у дітей та вчителів. Всі спроби показати успішність вчителів та їх учнів натикаються на відмови. Директриса не хоче признати, що не має свого Я і стержня, щоб не втратити посаду, нехтує інтересами дітей і пояснює, що батьки проти, щоб газета "RIA" висвітлювала успіхи нашого молодого покоління.

Висновок: ви щоб проявити талант у дитини, платите гроші, везете на конкурси власним коштом, купуєте інструменти, а він Пузир платить з бюджету своїй дитині, щоб проявився талант? Бо він сам визначив, що його дитина найталановитіша? Чи найбідніша серед всіх дітей, що відвідують музшколу? А де гарантія, що з нього не виросте сепаратист, наркоман, проститука або просто бузевір, подібний до свого батька?

Батькам дітей з музшколи варто ініцювати побиття пики голови міськради, що так принижує дітей? Як ви думаєте?

До відома батьків: з моменту публікації цієї статті будь-який батько, що начистить одне місце голові, в своїх діях не буде мати ознак хуліганства, оскільки у вас з ним  будуть особисті неприязні стосунки. Поліція по таким справам перевірку не проводить, рекоменлдує звератитися в суд в порядку приватного звинувачення. Чекаємо батька, який шанує своїх дітей і зробить цю справу.

Коментарі (1)
  • Oleg Kar

    Замовна стаття відомо кого.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
11:43 У 72-й День народження козятинчанка оформила сучасний біометричний паспорт 10:40 Козятин продовжує боротьбу за ФАПи та амбулаторії 09:50 Про коронавірус в Україні: за минулу добу — +3 776 нових випадків. Скільки в області? 09:01 У козятинському музеї відкрили виставку «Килимові стежки життя» Від читача 21:33 ОТГ "Самгородок" повторить долю «Титаніка»!? 08:16 Без вітру і зі снігом: про погоду у Козятині сьогодні, 27 січня 18:02 Віджимання в домашніх умовах, планка та тренування в залі: козятинські воркаутівці на каналі «The Best Club» play_circle_filled 17:13 Козятинчанка Тетяна Якимова робить ексклюзивні трикотажні ляльки 15:26 Газ впав у ціні 14:25 «Він стукав мені у всі вікна»: у Махнівці перевіряючий газових комунікацій вів себе як здирник 14:02 Пожежа у Пляховій: через необережність під час паління загинув чоловік 13:02 Вже 1180 інфікованих козятинчан: дані по області 12:28 Управляючу компанію ліквідують
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up