Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко

Безпринциповість
Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко

Мер нашого міста –  висуванець БЮТу. Питаннями партійної ідеології активно займається його статс-фрейліна пані Якимова, яка очолює місцевий осередок Блоку Юлії Тимошенко.

Свого часу вона прихистила Пузиря, з ганьбою виключеного з фракції «Народного фронту». Належність мера до БЮТу в чималій мірі сприяло фатальному приреченню  міста на кількарічне прокляття з ім’ям «Пузир».

Політика – мистецтво вдалих ходів і маніпуляцій. На минулих парламентських виборах БЮТ вдало скористався ажіотажем навколо Надії Савченко. Оцінивши її популярність, партійні функціонери швидко зметикували вигоди від включення її до виборних списків під першим номером. На той час Савченко голодувала в російській тюрмі. Її тезка з прізвищем Якимова бігала, як підпалена, організовуючи акції  в підтримку першого номера БЮТ, а перші особи міськради позували перед камерами з плакатами «Свободу Надії!»

Пройшло небагато часу – і Н. Савченко, тепер уже нардепа, звинувачують у тероризмі.  Усі крапки над «і» в цій історії розставлять Бог, час і український суд. Але наскільки відверто епікфейл із Савченко продемонстрував гнилу сутність місцевих очільників БЮТу! Як тільки герой перетворився на небезпечну для влади персону, позасовували свої язики разом з плакатами в дупу і ані пари з вуст. Ні підтримки своєї відомої однопартійки, яка голодує вже в українському СІЗО, ні засудження. Соромно за те, як нашвидкуруч із людини божество зварганили? А відхилитися від кон’юнктури і проявити гуманність небезпечно?

Ось таким продажним, безпринципним пристосуванцям, здатним використати все і вся заради своїх інтересів, а потім зректися в разі загрози своїх переконань, дій, рішень, ми довіряємо свої долі і майбутнє наших дітей. Не страшно?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Олексій Зайцев

    Коли люди зрозуміли хто такий пузир і чим він дихає,а це багато хто зрозумів одразу, то питали ще у вищих чинів як можна виправити цю ситуацію.було сказано,ніяк.його ж вибирали люди.а ми,хто його не вибирав,виходить що не люди?а хто за ці роки постраждав від свавілля пузыря і його компашки теж не люди?щоб присікти на початку правління їх свавілля,і розкрадання коштів,багато людей не постраждало б,скільки можна було б корисного зробити для міста!!!Чому люди в процвітанні нашого міста не зацікавлені? Всі тільки говорять про злочини і несправедливість,а їм і байдуже.хіба від наших розмов щось зміниться?

    ,
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up