- На сайті Центральної виборчої комісії з’явилася інформація про те, хто пройшов у Глуховецьку селищну та Самгородоцьку сільські ради.
- Більшість більше половини нових депутатів — самовисуванці.
- Розповідаємо, хто отримав депутатський мандат
Глухівці і Самгородок поки що єдині серед сіл і селищ області, де оприлюднили списки депутатів на сайті ЦВК. Почнемо з Самгородоцької сільради. Понад 70 % обраних депутатів йшли на вибори самовисуванцями. Таких серед переможців 16. Це:
- Олександр Марковський, директор КП «Десна»;
- Володимир Ткач, заступник директора з адміністративно-господарської роботи Самгородоцької спецшколи-інтернату;
- Світлана Черешнюк, директор Самгородоцької школи
- Людмила Шевчук, секретар Самгородоцької сільради
- Володимир Дерев’янко, головний зоотехнік сільського виробничого кооперативу «Вівсянецький»
- Дмитро Кочубейник, тимчасово безробітний;
- Валерій Ліневич, голова правління СВК «Вівсянецький»
- Леонід Буренко, лісничий КП «Кришталевий водограй» села Зозулинці;
- Надія Василишина, головний бухгалтер Дубовомахаринецької сільради;
- Володимир Козаченко, голова Журбинецької сільради;
- Лідія Павлюк, голова Дубовомахаринецької сільради;
- Олег Ільчук, головний агроном ТОВ СФГ «Дружба Миколаївка»;
- Олена Поліщук, вихователь Миколаївської школи;
- Віктор Тишкевич, старший кочегар Йосипівської школи;
- Ярослав Яремчук, начальник відділу охорони праці ТОВ «Юзефо-Миколаївський АПК»;
- Валентина Кушніренко, секретар та в. о. сільського голови села Михайлин.
П’ятеро депутатів від «Української стратегії Гройсмана»:
- Іван Махиборода, бригадир тракторної бригади села Збараж
- Олександр Радзієвський, тимчасово безробітний
- Олександр Чагін, підприємець
- Віктор Спрут, директор Широкогребельської школи
- Яна Шевчук, завідувач господарства Широкогребельської школи.
Один депутат від «Батьківщини». Це Василь Лопушан, директор КП «Кришталевий водограй».
У Глуховецькій селищній раді так само більшість нових депутатів — самовисуванці. Їх 15, а це понад 60 % від усієї кількості обранців:
- Олена Кирилюк, головний бухгалтер СВК «Маяк»
- Назар Назаровський, майстер з ремонту приладів та апаратури ТОВ АКВ «Українське каолінове виробництво»
- Максим Балановський, головний енергетик ТОВ АКВ «Українське каолінове виробництво»
- Яна Шелухіна, підприємець
- Ніна Богатирчук, обліковець СФГ «Надія»
- Наталія Подгорчук, директор Жежелівської школи
- Олександр Романюк, сільський голова Пляхової
- Віктор Савчук, голова ФГ «Пляхівське»
- Олександр Головатюк, помічник бригадира тракторної бригади СТОВ «Вернигородоцьке»
- Микола Мельник, головний директор СТОВ «Агрофірма Світанок»
- Василь Харчук, голова ФП «Панасовецьке»
- Микола Гунчак, головний інженер СВК «Білопільський»
- Валерій Кшемінський, самозайнята особа
- Леонід Ливун, керівник СВК ПП «Кашперівський»
- Володимир Шубович, директор СТОВ «Вернигородоцьке»
П’ятеро представників від «Європейської солідарності»:
- Катерина Мельничук, секретар Глуховецької селищної ради
- Юрій Ящук, начальник цеху сухого збагачення каоліну ТОВ АКВ «Українське каолінове виробництво»
- Оксана Гуменюк, тимчасово безробітна
- Іван Ковальчук, головний бухгалтер Бродецької селищної ради
- Алла Кудрявець, заступник директора з навчальної роботи Бродецької школи
Двоє представників від партії «За майбутнє»:
- Олександр Шевчук, підприємець
- Юрій Городченко, директор малого приватного підприємства «Каріна»
Читайте також:
Вибори: список нових депутатів Махнівської сільради
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.