Дисциплінарний статут для  чиновника в Україні-що передбачає смертну кару

Дисциплінарний статут для  чиновника в Україні-що передбачає смертну кару

 Дивіться історію ствердження держави «Медінат Їсраель» — Держави Ізраїлю. Там кіпеша в сто раз більше, ніж на Україні. Там суцільна війна. Що їм вдалось, це зібрати націю. А ще там економіку розвинули, відтворили свою мову

. При владі — тільки за національною ознакою. В Ізраїлі по-барабану, кого виберуть в парламент: чи він дурний, чи розумний. Якщо людину обрали, то вона дуже хвилюється і переймається тим, що про неї подумають виборці. Бо за цим стоїть його персональна смерть. 

Є опис-відео, де викликають міністра і питають, чому в засобах масової інформації про його дії написано "таке". Його звільняють за те, що він не вмієте працювати з пресою. І ніхто там не закриває видання, не звільняє редактора, не переслідує журналіста. Звільнили міністра одним махом. 

Я хочу також  дисциплінарного статуту для  чиновника в Україні, який переймається тим, що подумають його виборці про його дії, щоб за цим  стояла його смерть. 

Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    Раніше повідомлялося, що звірства української влади почали показувати по всьому світу!    Авторитетний норвезький телеканал на всю Європу показав криваві кадри розгону ветеранів АТО в центрі Києва.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up