Хто з депутатів пропускає сесії?

Хто з депутатів пропускає сесії?
  • У раді сьомого скликання маємо тридцять три депутати.
  • Ми підрахували, хто з них найрідше з’являвся у сесійній залі у 2020 році.
  • Як виявилося, двоє з них поки не відвідали жодної сесії за цей рік.

Протягом семи місяців 2020 року у міській раді вже встигли провести шість сесій. При цьому більшість з них були позачерговими.

Вперше у поточному році депутати зібралися на початку лютого через підвищення цін на воду. Це була позачергова сесія. Остання на сьогодні сесія відбулася майже місяць тому - 9 липня. Тоді депутати зібралися у сесійній залі на прохання Сергія Матвіюка, щоб звернутися до Президента та Верховної ради з приводу нового районування.

Маємо для вас гарну новину - майже половина наших обранців сумлінно відвідує сесії. Серед тридцяти трьох депутатів п’ятнадцять не пропустило жодної сесії. Їх імена ми перераховувати не будемо. Детальніше зупинимося на тих, хто на зібрання час від часу не приходив або й не приходив зовсім.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up