Кандидати у депутати районної ради

Кандидати у депутати районної ради
  • У неділю, 25 жовтня ми обиратимемо нового міського голову, а також депутатів міської, районної та обласної рад.
  • Цьогоріч голосуватимемо по-новому: і за партію, і за одного з її представників.
  • До вашої уваги кандидати у депутати до Хмільницької районної ради.

Для виборів депутатів до районної ради Хмільницький район, до якого ми тепер входимо, поділили на 5 виборчих округів. Козятин та усі сільради, які увійдуть до нашої ОТГ, потрапили до виборчого округу № 3. Решта ОТГ Козятинщини (Глуховецька, Махнівська, Самгородоцька) — в окрузі № 4.

Для кожного виборчого округу партія складає окремий список своїх представників. Крім того кожна партія формує єдиний список, куди входять усі її кандидати. Якщо партія долає виборчий бар’єр, перший номер у єдиному списку автоматично потрапляє до ради.

За інформацією сайту Центральної виборчої комісії, кандидати до райради від округу № 3 (Козятинська міська громада) такі:

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up