На день тиші теплих слів заслужили козятинські двірники

На день тиші теплих слів заслужили козятинські двірники

Після агітації у виборчих перегонах настав день тиші. В цей день політичні партії та кандидати, які боролися за мандат довіри виборців, повинні були звідусіль зняти агітаційни листівки. Якщо цей процес порівняти з минулими роками, то цього разу ситуація значно краща. Настільки краща, що вже й гріх на когось жалітися.

 Хоча за ради справедливості можна відмітити, що заслуга в цьому не скільки самих політичних партій, скільки їхніх «друзів» конкурентів, які знімали агітаційні листівки своїх конкурентів на виборчих перегонах.

Знімали свою виборчу продукцію деякі політсили самі. А оскільки на них клею не пожаліли, то й покинули. Їх з рекламних щитів здирали і шкребли з 8-и ранку до 10.30 ножами двірники «Чистого міста». Справедливо було б щоб партійні агітатори частково поділилися з двірниками своїм  гонораром.

В цілому на День тиші ситуація краща ніж у минулих виборчих кампаніях. Поодинокі факти рекламної агітації були і майже всі ці випадки присутні на околицях міста. В центрі міста, завдячуючи двірникам, ми в День тиші політичної реклами не виявили.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up