Олександр Пузир виграв суд. Тепер ТВК його зареєструє

Олександр Пузир виграв суд. Тепер ТВК його зареєструє
 • Ми вже повідомляли, що територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатом на міського голову нинішнього очільника нашого міста.
 • Мотивували своє рішення тим, що мер ніби-то перебуває у лавах партії «Батьківщина», але балотується від «Слуги народу», хоча він написав заяву на вихід з «Батьківщини» ще у червні цього року.
 • Олександр Пузир оскаржив рішення ТВК у суді.

У середу, 30 вересня відбулося засідання Вінницького окружного суду, куди звернувся Олександр Пузир через те, що територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати його кандидатом на посаду міського голови. Суд прийняв рішення на його користь. Про це очільник міста повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Тож Олександр Пузир імовірно стане десятим кандидатом на посаду міського голови Козятина, адже суд зобов'язав територіальну виборчу комісію прийняти рішення про його реєстрацію.

Із рішенням суду можна ознайомитися за цим посиланням.

Коментарі (13)
 • Микола Олександрович

  А ВОТ И НЕТ
 • В.Саахов

  Люди схаменіться! Який пузир, яка його реєстрація! Читайте закон. Суд зобов'язав виборчу комісію розглянути питання про реєстрацію пузиря, бо віднайшов посилки в оформленні протоколу. Сам суд не може приймати рішення про реєстрацію пузиря. Нехай навіть пузир занесе в суд все що загріб за ці роки при владі, суд не буде підміняти ТВК.
 • читач

  Пузир зробив більше своїх попередників , буду голосувати за Пузира , як би були достойні кандидати на посаду мера з чого було вибрати ....  то краще нехай Пузир буде далі мером.

  Микола Олександрович reply читач

  яких попередників? гвілік? так можна не робити нічого, і це вже буде більше, ніж гвілік
 • Татьяна Войтко

  Святі гроші роблять усе,стільки продати в Козятина землі можна і суддям виділити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up