Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №1

Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №1
Фото з архіву газети
  • Цьогоріч ми обиратимемо не лише партію, яка пройде в раду, а й одного з її представників.
  • Для кожного виборчого округу політсила складає свій перелік кандидатів
  • До вашої уваги кандидати по округу №1.

До округу №1 входять такі вулиці:

м.Козятин – вул.Бойка, вул.Винниченка, вул.Винниченка-Підгорбунського, вул.Данила Галицького: 3–4; вул.Д.Нечая, вул.І.Виговського, вул.Князів Острозьких, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.П. Орлика: 1–3, 6, 8; вул.Підгорбунського: 1–7; вул.Січових Стрільців: 1–8; вул.Склярова: 1–6, 8; вул.Толстого, вул.Червоної Калини, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шмідта: 1–7, 12–16; пров.Аптечний, пров.Грушевського: 3–17; пров.Партизанський: 1–12, 18, 20–22, 139; пров.Степовий, пров.Толстого, пров.Червоної Калини, пров.Шевченка, вул.Героїв Майдану: 15–131; вул.Данила Галицького: 6–30; вул.П. Орлика: 5, 7, 14; вул.Підгорбунського: 9–34; вул.Шмідта: 11, 19–60; пров.Грушевського: 21–25; пров.Крайній, пров.Партизанський: 15, 19, 26–44; пров.Шмідта, вул.В.Антоновича, вул.В.Земляка, вул.В.Стуса, вул.Грушевського: 31, 35–35А, 37, 39–163; вул.Лисенка, вул.Незалежності: 34, 36–94; вул.П. Орлика: 18–22; вул.Пушкіна: 28, 37–39; вул.Склярова: 7, 9–41; пров.Веселий, пров.В.Наумова, пров.Лікарняний, пров.Лікувальний, вул.ак.Павлова: 11–62; вул.Бесарабова, вул.Володимира Великого, вул.Куликівського: 22–102; вул.Мічуріна: 12, 13А–59; вул.Незалежності: 1–33, 35; вул.Січових Стрільців: 9–38Б; пров.ак.Павлова, пров.Мічуріна

смт Залізничне

с.Козятин – вул.Водокачна, вул.Гайдара, вул.Горіхова, вул.Грабовського, вул.Депутатська, вул.Дубініна, вул.Заозерна, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Миру: 1–28, 30, 34–36, 38, 40, 44–46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 68; вул.О.Кобилянської, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Терешкової, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щаслива, пров.Абрикосовий, пров.Заозерний, пров.Кондрацького, пров.Райський, пров.Щасливий, пров.Яблуневий, вул.Вінницька, вул.Гончарова, вул.Миру: 29, 31–33, 37, 39, 41–43, 47, 49, 51, 53, 55–59, 61, 63–65, 67, 69–95; вул.Поповича, вул.Репіна, вул.Чайковського, вул.8-го Березня, пров.Миру,

а також ст. Сестринівка, с.Іванківці, спеціальна виборча дільниця у Міській лікарні Козятинської міської ради.

Тож якщо ви мешкаєте тут, претенденти у депутати до міської ради по вашому округу такі:

«Європейська солідарність»

  • секретар міськради Костянтин Марченко
  • начальник відділу Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики міськради Людмила Кудимець
  • головний лікар Міської лікарні Олександр Євтушок
  • тимчасово безробітний Богдан Арсенюк
  • головний бухгалтер Міської лікарні Оксана Наумець
  • депутат міськради, директор школи № 6 Микола Синюшко
  • підприємець Юрій Стасевич
  • підприємець Наталія Маслова
  • журналіст «Вісника Козятинщини», головний редактор радіо «Промінь» Тетяна Мозгова

«За майбутнє»

  • заступник головного лікаря ЦРЛ з материнства та дитинства Надія Станіславчук
  • лікар-кардіолог ЦРЛ Олена Березняк
  • лікар-анестезіолог ЦРЛ Валерій Ясний
  • лікар-акушер-гінеколог ЦРЛ Микола Тюрін
  • лікар-анестезіолог ЦРЛ Людмила Марковська
  • завідувач інформаційно-аналітичного відділу Руслан Петруца
  • начальник стрілецької команди ВОХР Микола Сліпчук
  • машиніст ВСП «Київський центр механізації колійних робіт» АТ «Укрзалізниця» Ігор Корнійчук
  • пенсіонер Ігор Матковський
  • старша медсестра ЦРЛ Ірина Демчук

«Наш край»

  • підприємець Сергій Тарасюк
  • начальник відділення «Райффайзен Банк Аваль» Алла Проць
  • депутат міськради, пенсіонер Олександр Гвелесіані
  • депутат міськради, завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Алла Пилипчук
  • заступник головного лікаря РМЦ ПМСД Олександра Ковальчук
  • лікар-ординатор акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ Галина Грубеляс
  • керуючий справами виконкому райради Анатолій Колісний
  • завідувач Козятинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Павло Засядьвовк
  • головний спеціаліст РДА Наталія Горобець
  • тимчасово безробітний Олександр Камінський

«Партія вінничан»

  • начальник ЦНАПу Оксана Бортняк
  • головний інженер КМС-120 Руслан Іващук
  • головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА Ольга Шклярська
  • головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА Валерій Швець
  • слюсар ТЧ-3 Олег Михайлов
  • підприємець Ганна Пилипюк
  • підприємець Ольга Хоманець
  • сортувальник виробів з деревини ТОВ «Атлант-Паркет» Роман Кузнєцов

«Пропозиція»

  • начальник відділу міжрайонного управління Головного управління Держгеокадастру Леонід Ткаченко
  • головний інженер ТЧ-3 Олександр Заєць
  • діловод садочка № 2 Інна Бадрак
  • оператор технічного центру ДН-2 Надія Сизонюк
  • тимчасово безробітний Юрій Іщук
  • керівник громадського товариства батьків-інвалідів «ДОМ» Тетяна Яковлєва
  • майстер цеху десектоскопії ТЧ-3 Олександр Жулінський
  • підприємець Сергій Лавренюк
  • тимчасово безробітний Григорій Гунько
  • тимчасово безробітна Оксана Ясінська
  • депутатка міськради, тимчасово безробітна Олена Лєбєдєва

«Радикальна партія Олега Ляшка»

  • студентка Марія Дацюк
  • студентка Анна Зіневич
  • студентка Алла Кіпоренко
  • медсестра комунального закладу КОР «ОПНМО» смт Глеваха Наталія Міщук
  • тимчасово безробітний Дмитро Гордійчук
  • тимчасово безробітний Ярослав Клірішенко
  • медсестра Олександрівської клінічної лікарні Людмила Міщук

«Рідне місто»

  • підприємець Олег Яцук
  • депутат міськради, директор ТОВ «Мир» Василь Пилипчук
  • підприємець Іван Вихристюк
  • керівник гуртка ЦДЮТ Аліса Машевська
  • директор школи № 1 Раїса Юр-Кирилюк

«Сила і честь»

  • головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Козятинського відділення Управління Виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області Інна Проць
  • пенсіонер Роман Михальчук
  • вчитель школи № 9 Оксана Роман
  • помічник машиніст АТ «Укрзалізниця» Богдан Гижа
  • інженер КТУ Жанна Войтюк
  • оператор диспетчерського обліку ЗПК «Андріївський» Роман Тодчук
  • юрисконсульт Міської лікарні Ірина Никитюк
  • фельдшер ЕМД Хмільницького відділення ЕМД Олена Вдовиченко

«Сила людей»

  • депутат міськради, тимчасово безробітний Геннадій Панчук
  • майстер електроапаратного цеху ТЧ-3 Олександр Гаврилюк
  • підприємець Наталія Мишко
  • тимчасово безробітна Руслана Юхимець
  • депутат міськради, тимчасово безробітний Євген Білінський
  • бухгалтер ТОВ «СОКА Україна» Ірина Орлова
  • обвалювальник м’яса ПАТ «Козятинський м’ясокомбінат» Вадим Рожук
  • підприємець Олександр Жуков
  • вчитель школи № 1 Тетяна Гончарук
  • підприємець Іван Свідерський

«Слуга народу»

  • завідувач сектору по роботі та соціальній підтримці воїнів АТО та членів їх сімей Управління соцполітики міськради Інна Наумова
  • підприємець Максим Кривушин
  • підприємець Марина Стейскал
  • підприємець Наталя Щербатюк
  • депутат міськради, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міськради Павло Луцюк
  • начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер виконкому міськради Валентина Нудна
  • депутат міськради, інженер з охорони праці ст. Бердичів ДН-2 Олексій Костюк
  • підприємець Олександр Автухов
  • адвокат Тетяна Шарлай

«Українська стратегія Гройсмана»

  • депутат міськради, директор Козятинського міського центру ПМСД Юлія Радогощина
  • пенсіонер Микола Шутов
  • заступник головного лікаря ЦРЛ з медичних питань Ігор Грубеляс
  • завідувач міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук
  • депутат міськради, підприємець Леся Кравчук
  • голова Козятинської сільради Тетяна Катеризюк
  • фінансовий директор управляючої компанії «Грант» Сергій Міклуха
  • тимчасово безробітна Олександра Пилипюк
  • підприємець Дмитро Хавронюк

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  • депутат міськради, підприємець Сергій Матвіюк
  • тимчасово безробітний Руслан Кухар
  • підприємець Наталія Максимчук
  • лікар Володимир Макогон
  • інженер Козятинських електромереж Віталій Сушко
  • касир-операціоніст «ПриватБанку» Катерина Горецька
  • підприємець Артем Панько

«Опозиційна платформа — за життя»

  • регіональний директор «Вінниця-теплоенерго» Олег Іщенко
  • пенсіонерка Людмила Горбатюк
  • директор комунального підприємства «Добробут» Ігор Лівшиць
  • завідувачка будинку відпочинку локомотивних бригад ТЧ-3 Елла Ковальчук
  • тимчасово безробітний Володимир Шалений
  • головний спеціаліст Відділу освіти РДА Тетяна Боднар
  • священник Роман Асафов
  • локомотивний диспетчер ДН-2 Іван Поберій

Читайте також:

 

Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №1

Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №2

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up