Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №2

Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №2
Фото з архіву газети
  • Цьогоріч ми обиратимемо не лише партію, яка пройде в раду, а й одного з її представників.
  • Для кожного виборчого округу політсила складає свій перелік кандидатів
  • До вашої уваги кандидати по округу №2.

До округу №2 входять такі вулиці:

м.Козятин – вул.ак.Павлова: 1–10; вул.Героїв Майдану: 1–14; вул.Грушевського: 1–30, 32–32А, 36, 38; вул.Куликівського: 1–12; вул.Мічуріна: 2–9, 13; вул.Пушкіна: 1–26, 30–35; вул.Білоцерківська, вул.Валдаєвська: 19, 21–50; вул.Горького, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лятошинського, вул.Матросова: 1–72, 74, 76, 78; вул.Московська, вул.Павленка, вул.Поліни Осипенко, вул.Пролетарська: 62–64А, 66–66А, 70–139; вул.Сєдова, вул.Харківська, вул.Черняховського, пров.Пролетарський, вул.Б. Хмельницького, вул.Валдаєвська: 1–18А, 20; вул.Васьковського, вул.Гоголя, вул.Грибальова, вул.Джерельна: 1–40; вул.Матросова: 73, 75, 77, 79–140; вул.Некрасова, вул.Пролетарська: 1–61, 65, 67–69; вул.Сагайдачного, вул.Сербіна, вул.Сокілецька, вул.Чкалова, вул.9 Січня, пров.Береговий, пров.Валдаєвський, пров.Вишневий, пров.Водопровідний, пров.Гоголя, пров.Клубний, пров.Луговий, пров.Матросова, пров.Сербіна, пров.Сокілецький, пров.9 Січня, вул.Баженова, вул.Вишневецького, вул.Гагаріна, вул.Грибна, вул.Джерельна: 44–166; вул.І.Сікорського, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Леонтовича, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Матросова: 141–303; вул.Менделєєва, вул.Трудова, вул.Українська, пров.Богуна, пров.Вишневецького, пров.Деповський, пров.Джерельний, пров.І.Сікорського, пров.Лісовий, пров.Некрасова, пров.Таращанський, пров.Тихий, пров.Тупіковий

с.Махаринці – вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Лікарняна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Центральна: 1–17; вул.Шевченка, пров.Лікарняний, пров.Набережний, вул.Берегова, вул.Березова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Крушельницької, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Трудова, вул.Центральна: 17А–75; вул.Чкалова, вул.1 Гагаріна, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Дружній, пров.Колгоспний, пров.Лісовий, пров.Миру

с.Сестринівка - Спеціальна виборча дільниця Комунальний заклад "Козятинська обласна туберкульозна лікарня"

а також

м. Козятин - Спеціальна виборча дільниця Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради"

Перелік кандидатів у депутати до міської ради по цьому округу такий:

«Європейська солідарність»

  • депутат міськради, електромеханік ЕЧ Ольга Поліщук
  • підприємець Олександр Крисков
  • завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог ЦРЛ Ігор Проць
  • секретар вокзалу ст. Козятин Вікторія Долечек
  • депутат міськради, священик Роман Масира
  • підприємець Оксана Мудра
  • завідувачка фельдшерського пункту у Махаринцях Марія Тодчук

«За майбутнє»

  • завідувач відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги ЦРЛ Олександр Барський
  • вчитель Сестринівської школи Ігор Муравський
  • директор ТОВ ВП «Фенікс» Валентин Драмарецький
  • керівник лабораторії метрології ШЧ-3 Надія Волинець
  • пенсіонер Віталій Біда
  • пенсіонерка Тетяна Чернега
  • провідний юрисконсульт ДН-2 Оксана Чешковська
  • рентгенлаборант ЦРЛ Роман Мазур

«Наш край»

  • директор Махаринецької школи Валерій Кушкевич
  • голова Сестринівської сільради Анатолій Левчук
  • сімейний лікар РМЦ ПМСД Олександр Кирилюк
  • директор Сестринівської школи Ніна Денисюк
  • директор Козятинського райавтодору Дмитро Степанишин
  • директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лілія Сушко
  • головна медсестра ЦРЛ Олена Кальноока

«Партія вінничан»

  • депутат міськради, підприємець Олексій Каратєєв
  • заступниця начальника Управління освіти та спорту міськради Людмила Кондратюк
  • керуючий справами виконкому, начальник оргвідділу міськради Сергій Заїчко
  • пенсіонерка Тетяна Горяна
  • голова ОСББ «Грушевського 23» Олександр Курніков
  • тимчасово безробітний Микола Бортняк
  • вчитель ліцей-школи Олена Кузнєцова

«Пропозиція»

  • завідувачка садочка № 2 Людмила Куликівська
  • фельдшер ЦРЛ Сергій Сторожук
  • лікар-лаборант ЦРЛ Тетяна Джаман
  • юрист РДА Олександр Грошовенко
  • тимчасово безробітна Аліна Машевська
  • підприємець Марина Кучерук
  • головний механік Козятинського райавтодору Володимир Ковальський

«Радикальна партія Олега Ляшка»

  • підприємець Сергій Войтюк
  • директор ТОВ «Вікторія Грейн» Марк Кирилюк
  • тимчасово безробітна Олена Олексич
  • тимчасово безробітний Олексій Дука
  • юрисконсульт міськради Юрій Кукуруза

«Рідне місто»

  • керівник гуртка ЦДЮТ Антон Машевський
  • підприємець Валентина Міклуха
  • завідувач господарства РМЦ ПМСД Олександр Заїчко
  • пенсіонерка Оксана Ковель
  • підприємець Ігор Мадей

«Сила і честь»

  • лікар Міської лікарні Віра Кравчук
  • медсестра фізичної та реабілітаційної медицини Міської лікарні Наталія Швець
  • підприємець Катерина Слободян
  • начальник залізничного цеху Вінницького кар’єрного управління Василь Мандзюк
  • тимчасово безробітний Сергій Савчук
  • вчитель Сестринівської школи Ольга Демянюк

«Сила людей»

  • підприємець В’ячеслав Гайдар
  • бухгалтер Анатолій Хоманець
  • економіст ПЧ-7 Галина Філон
  • інженер цеху експлуатації ТЧ-3 Олена Гаврилюк
  • укладальник-пакувальник ТОВ «ОСІ ФУД СОЛЮШНС УКРАЇНА» Володимир Ігнатенко

«Слуга народу»

  • помічник начальника дирекції ФСП «Київська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд«АТ «Укрзалізниця» Олександр Шумський
  • директор басейну «Дельфін» Катерина Войтюк
  • керівник хореографічного гуртка Міського будинку культури Надія Бортюк
  • вчитель ліцей-школи Тетяна Міщук
  • вихователь садочка № 2 Катерина Ласкіна
  • депутат міськради, пенсіонер Федір Кропива
  • заступник голови РДА Ігор Булавський
  • підприємець Алла Маліванчук

«Українська стратегія Гройсмана»

  • голова ОСББ «1+1» Тетяна Римша
  • голова ОСББ «Матросова 46» і «Матросова 43» Артем Ольхом’як
  • завідувач сектору надання адмінпослуг та державної реєстрації РДА Аліна Тимощук
  • заступник начальника ТЧ-3 з ремонту Андрій Корнійчук
  • провідний інженер з охорони навколишнього природного середовища ДН-2 Тетяна Костюк
  • підприємець Олександр Польовий
  • вчитель Махаринецької школи Лілія Василюк
  • вчитель Сестринівської школи Людмила Левчук

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  • тимчасово безробітний Андрій Варвальський
  • пенсіонерка Тетяна Матвіюк
  • помічник машиніста мотор-вагонного депо ст. Фастів Богдан Білявський
  • тимчасово безробітний Володимир Цимбалюк
  • завідувач ВОБ Сокілецької сільради Анна Лисюк
  • тимчасово безробітний Михайло Лагодюк
  • бібліотекар Оксана Сьоміна
  • медсестра медичної лабораторії МедЛаб Людмила Войтюк

«Опозиційна платформа — за життя»

  • бухгалтер, агент з постачання відділу освіти РДА Інна Румянцева
  • голова первинної профспілкової організації ТЧ-3 Володимир Горбатюк
  • головний спеціаліст управління освіти міськради Лариса Перенчук
  • спеціаліст школи № 9 Сергій Діденко
  • директор школи № 9 Олег Заїчко
  • редактор газети «Козятинський експрес» Антоніна Герасимчук
  • директор ТОВ «Махаринецьке Агро» Сергій Бенедичук
  • тимчасово безробітний Анатолій Любімов

Читайте також:

Перелік кандидатів у депутати міськради по округу №1

Округ №3: перелік кандидатів у депутати міської ради

Коментарі (1)
  • Дмитро Анатолійович Поліщук

    оголосіть весь список клоунів... ХА ХА ХА
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up