Представили нового голову Вінницької ОДА – Сергія Борзова. Що він планує зробити?

Представили нового голову Вінницької ОДА – Сергія Борзова. Що він планує зробити?

Сьогодні, 19 червня у Вінниці представили нового голову Вінницької обласної державної адміністрації. На заміну Владиславу Скальському прийшов Сергій Борзов. Як він сам сказав — на пів року.

На конференції ОДА Владислав Скальський прозвітував про свою роботу та подякував усім. Одразу після цього представили нового голову області.

Борзов розповів, що планує зробити:

 • Провести реальний перерозподіл обов’язків та оптимізувати штатну чисельність. Зробити діяльність кожного працівника в обласній адміністрації доцільною. 
 • Сформувати чіткий план антикризових заходів та боротьби з COVID в області. 
 • Допомагати громадам. 
 • Інвентаризація земель державної та комунальної власності. 
 • Вивести бізнес з тіні. 
 • Призначити будівельно-технічні експертизи щодо визначення ефективності використання коштів державного бюджету України при будівництві. 
 • Актуалізувати Регіональний план управління відходами в області.
 • Медицина. Оновимо склад госпітальної ради області. Спільно з медичною спільнотою розробимо й затвердимо план розвитку госпітального округу Вінницької області для забезпечення якісного надання вторинної та екстреної медичної допомоги населенню Вінниччини.
 • Забезпечити виплату обіцяних 200% премій соціальним працівникам закладів соціальної сфери, які пішли на ізоляцію разом з своїми клієнтами і не допустили їх зараження коронавірусом.
 • Крок, який зробила галузь культури у напрямку використання соціальних медіа та цифрового контенту під час карантину, не має бути залишений після його завершення.Тут маємо шукати можливості для інновацій у сфері мистецької й культурної освіти, підвищення конкурентоздатності мистецьких і культурних закладів області та формування туристичної привабливості нашого регіону.
 • Молодь. Для того, щоб молодь області, навіть з найвіддаленіших громад, мала можливість проявити себе та реалізувати свої ініціативи створимо Молодіжний конгрес ОТГ Вінниччини та започаткуємо «ІТ-лабораторії» для дітей та підлітків в громадах області, де навчатимуть інженерії, робототехніці і програмуванню.
 • Як батько трьох дітей точно знаю, наскільки важливо батькам організувати та спланувати змістовне дозвілля своїх дітей. Це і різноманітні гуртки: вокал, малювання, танці, величезна кількість спортивних секцій. Все це має бути на одній онлайн-платформі «Вінниччина — дітям».
 • Пообіцяв, що обласна влада не буде «відірвана» від людей. 

Сергій Борзов родом з Вінниці. Він навчався в 35-й школі. Останнє місце роботи: керівник Державного управління справами. Одружений. Дружина – народна депутатка від партії «Слуга Народу» Ірина Борзова, яка є засновницею громадської організації «Розвиток. Розвиток». Подружжя виховує трьох дітей – двох доньок і сина.

До сьогодні вінницьку ОДА очолював Владислав Скальський, якого призначили на цю посаду у вересні 2019 року. Однак, Указу про його звільнення на сайті президента України ще немає.

Довідка

Владислав Скальський був призначений Головою Вінницької обласної державної адміністрації 19 вересня 2019 указом Президента Володимира Зеленського. Обіймав цю посаду до 19 червня 2020 року.

Він народився 18 січня 1976 року в місті Вінниці.

Освіта – повна вища, у 1998 році закінчив Вінницький державний технічний університет за фахом інженер-будівельник, у 2016 році — Національний університет «Києво-Могилянська Академія» отримавши ступінь магістра «Бізнес – Адміністрування для топменеджер».

В 1997–2015 рр. працював на керівних посадах в комерційних структурах.

З лютого по червень 2016 року директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради, де займався урбаністичним напрямком розвитку міста.

В 2016-2019 рр. працював заступником Вінницького міського голови, займаючись економічним блоком.

Результатами роботи стало значне підвищення інвестиційних та кредитних рейтингів міста за даними рейтингового агентства IBI-Rating до рівня invA+, а також здобуття першості в рейтингу прозорості інвестиційного сектору міст України за дослідженнями Міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Пріоритетами на посаді було залучення нових виробництв та створення робочих місць.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up