Сесія міської ради тривала всього 7 хвилин

Сесія міської ради тривала всього 7 хвилин
  • Розповідаємо, які питання встигли розглянути за такий короткий проміжок часу.

У четвер, 22 квітня о п’ятій годині вечора депутати зібралися в сесійній залі на 9 сесію. Мабуть, це було найкоротше, чи, принаймні, одне з найкоротших засідань в історії Козятинської міської ради. Бо тривало воно 7 хвилин 38 секунд. Майже половину цього часу, а саме 3,5 хвилини звучав Гімн на відкритті і закритті засідання. Менше ніж за чотири хвилини обранці встигли розглянути два питання, адже саме стільки їх було в порядку денному.

Перше питання стосувалося районної лікарні. ЦРЛ передали в оперативне управління усе майно, і рухоме, і нерухоме, яке було на балансі лікарні до того, як її прийняли в комунальну власність міста. А також депутати внесли зміни до статуту районної лікарні, доповнивши його декількома пунктами.

Центральна районна лікарня у реєстрах досі зазначена як комунальне підприємство Козятинської районної ради, хоча власником лікарні вже є міська рада. Як розповідав нам у телефонній розмові колишній головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук, саме через недосконалість статуту Центральну районну лікарню відмовилися перереєстровувати.

Далі депутати виправили технічну помилку у рішенні, за яким прийняли у комунальну власність заклади освіти тих сіл, які увійшли до Козятинської громади. А саме змінили назви дитячих садочків у Махаринцях і Кордишівці.

На цьому порядок денний вичерпали.

 

Читайте також:

Реконструкцію басейну подають на "Велике будівництво"

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up