Скільки голови наших громад заробили у 2020 році? Аналізуємо декларації чиновників

Скільки голови наших громад заробили у 2020 році? Аналізуємо декларації чиновників
  • Закінчився період подачі електронних декларацій.
  • Ми зазирнули у документи чотирьох голів громад колишнього Козятинського району, а також екс-очільників.
  • Що ми там знайшли — читайте у нашому матеріалі.

Першим свою декларацію подав Олександр Амонс, голова Глухівецької територіальної громади. Тож почнемо з нього. Нагадаємо, на виборах 2020 року він балотувався від партії   «Європейська солідарність». До цього вже був головою         Глухівецької селищної ради.

 Згідно з декларацією, поданою 20 березня, має дві земельних ділянки у Глухівцях та одну — у Зозулинцях, а також будинок на 150 квадратних метрів у Глухівцях. Ще одна земельна ділянка у Глухівцях належить дружині Ірині.

Олександр Амонс володіє легковиком ВАЗ, 2005 року випуску, а дружина — автівкою Volkswagen Passat, 2002 року випуску, яку придбала 17 листопада 2020 року.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up