Спільна думка, що Гриценко — президент, у чотирьох політсил

Спільна думка, що Гриценко — президент, у чотирьох політсил

“Громадянська позиція” (Анатолія Гриценка) і “Народний контроль” Дмитра Добродомова створили спільну об’єднавчу платформу «Народної довіри» задля повного перезавантаження влади

Про це в понеділок, 21 травня, оголосили лідери демократичної опозиції у Львові під час зустрічі із львів’янами.

— Країна потребує повного перезавантаження влади, — наголосив пан Гриценко. — Для цього є два методи. Перший – революційний. Ми проти нього. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. Саме тому ми створюємо єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей.

«Народний контроль» уже це робив напередодні місцевих виборів 2015 року. Тоді об’єднались волонтери, журналісти, ветерани АТО. Так робила й «Громадянська позиція».

— Ми чекаємо об’єднання всіх однодумців, представників демократичної опозиції у нашій платформі. Тільки разом ми зможемо провести повне перезавантаження влади, — наголосив Дмитро Добродомов.

Ще раніше підтримку екс-міністру оборони, як єдиного кандидата від демократичної опозиції, виразив лідер “Європейської партії” Микола Катеринчук. Нагадаємо і про політичну силу “Альтернативу” Єгора Фірсова, що нещодавно влилася в “Громадянську позицію”.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up