У новій райраді може поменшати козятинчан

У новій райраді може поменшати козятинчан
  • Представниця з Козятина у Хмільницькій районній раді восьмого скликання написала заяву про дострокове припинення повноважень.

Аліна Тимощук, депутатка від «Української стратегії Гройсмана», що пройшла до Хмільницької районної ради восьомого скликання, написала заяву на дострокове припинення повноважень. Це відомо з проекту рішення, який опублікували на сайті районної ради у середу, 16 грудня.

Рішення про те, чи звільняти козятинчанку від повноважень, прийматимуть колеги-депутати Хмільницької районної ради на найближчій сесії. Коли вона відбудеться, поки невідомо. Адже найближчу позачергову, другу сесію провели зовсім нещодавно — у вівторок, 15 грудня.

Якщо депутати проголосують за даний проект рішення, козятинчан у Хмільницькій раді стане менше. Пояснимо, чому. Аліна Тимощук отримала мандат за єдиним виборчим списком партії. Тому її у сесійній залі може замінити колега-однопартієць з іншого міста.

Довідка: Аліна Тимощук була завідувачем сектору надання адміністративних послуг та державної реєстрації у Козятинській районній державній адміністрації. На цьогорічних виборах балотувалася у депутати від «Української стратегії Гройсмана» одразу до двох рад — Козятинської міської та Хмільницької районної. Проте пройшла лише до райради. На першій сесії Козятинської міської ради восьмого скликання Аліну Тимощук призначили керуючою справами виконкому. На цій посаді вона замінила свого попередника, Сергія Заїчко.

 

Читайте також:

Починається реорганізація Козятинської райради

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up