У Порошенка більше немає шансів залишитись президентом, - Гриценко

У Порошенка більше немає шансів залишитись президентом, - Гриценко

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі «Znaj.ua» розповів про об'єднавчі процеси в опозиції та ймовірних кандидатів на президентські вибори.

«Через ваш канал я хочу заспокоїти людей. У Порошенка більше немає шансів залишитись президентом. Його штаб знає, що в першому турі, так як раніше, він не зможе перемогти, а в другому ще з більшим відривом пролітає. Чи можливе висунення єдиного кандидата від тих опозиційних сил, які нещодавно підписали спільну заяву? Ні. Про це вже заявила Юлія Тимошенко, вона йде на вибори самостійно. Я їй бажаю успіху. Завдання стоїть, щоб ці решта опозиційні сили висунули не десять, а одного кандидата. Це дасть можливість людям, які не сприймають Порошенка і Тимошенко, побачити альтернативу», - сказав Гриценко.

Він також подякував українцям за перше місце у рейтингах довіри.

«Я бачив цю соціологію, хоч її і замовляють інші. І хочу подякувати тим, хто підтримує і довіряє. Ми не в Парламенті, у нас немає парламентської трибуни і інших механізмів, які є у депутатів. «Громадянська позиція» не при владі. Тим не менше, протягом останнього року в рейтингу довіри моє прізвище виводять на перше місце. Дуже вдячний і не підведу», - запевнив лідер «Громадянської позиції».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up