Вибори: Повний перелік кандидатів на міського голову станом на 30 вересня

Вибори: Повний перелік кандидатів на міського голову станом на 30 вересня
 • За інформацією територіальної виборчої комісії, станом на середу, 30 вересня маємо дев’ять зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови Козятина.
 • Розповідаємо, хто це.

На виборах, які відбудуться 25 жовтня, обиратимемо нового міського голову. Свої кандидатури подало десятеро козятинчан, проте поки що зареєстрували лише дев’ятьох. Десятий кандидат, чинний очільник міста Олександр Пузир поки не зареєстрований. Чекають на рішення суду. Детальніше про те, чому Олександру Пузирю відмовили у реєстрації, ви можете почитати тут.

Цьогоріч сімох кандидатів висувають політичні партії, двоє йдуть на вибори самовисуванцями. Це Геннадій Ткачук та Валерій Сєчко.

Геннадій Ткачук, 49 років. Правоохоронець. Довгий час працював у Козятинському відділку поліції, протягом 2013-2017 років був його очільником. Нині працює заступником начальника Управління злочинів та протидії торгівлею людьми Головного управління нацполіції у Вінницькій області. Крім того, керує футбольною командою “Моноліт”. Йде на вибори самовисуванцем.Участі у двох попередніх виборчих перегонах у 2015 і 2010 роках не брав. 

Валерій Сєчко, 54 роки. Пенсіонер. Працював у Козятинському міськрайонному суді протягом 22 років. Спершу був суддею, потім заступником голови. Останні 6 років очолював суд. У серпні цього року пішов у відставку. Йде на вибори самовисуванцем. Участі у виборчих перегонах 2015 року не брав.

Серед претендентів на пост міського голови, яких висунули партії, лише троє жінок. Це Людмила Куликівська, Тетяна Єрмолаєва, та Ірина Колесник. Також за право очолити Козятинську ОТГ боротимуться Василь Джаман, Вадим Рожук, Сергій Матвіюк та Віктор Слободянюк. Про них ми вже розповідали. Якщо ви пропустили цю тему, читайте:

Територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів на голову Козятинської ОТГ

Читайте також:

Зміни у партійних списках: ТВК зареєструвала Олександра Пузиря

Опитування

Чи плануєте ви йти на вибори?

 

 

Коментарі (3)
 • Місцевий

  а де можна ознайомитись з офіційними програмами цих кандидатів та кандидаток?

  Іван reply Місцевий

  У всіх та програма однакова - за все хороше проти всього поганого, у нас люди таке люблять
 • Тетяна

  Пузир О.Д. виграв суд.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up