Через тиждень розпочнеться сезон полювання на пернатих

Полювання на пернату дичину починається з 16 години 13 серпня і триватиме по 25 грудня включно. На перепілку — до 6 листопада включно.

 

 

Установлено, що дні полювання на пернату дичину з 13 серпня по 6 листопада — субота, неділя та середа. З 7 листопада по 25 грудня — субота та неділя за разовими відстрільними картками.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей — 1, куликів — 10, норців великих — 1, голубів — 10, качок — 5, перепілок — 15, лисок — 6.

Заборонено полювання на ставках Лозіївка (село Самогородок) та Курочка (село Збараж).

Звертаю увагу мисливців, що полювання на фазана заборонено.

Ні пуха, ні пера!    

Володимир Зайчик, голова Козятинської організації УТМР

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up