Через тиждень розпочнеться сезон полювання на пернатих

Полювання на пернату дичину починається з 16 години 13 серпня і триватиме по 25 грудня включно. На перепілку — до 6 листопада включно.

 

 

Установлено, що дні полювання на пернату дичину з 13 серпня по 6 листопада — субота, неділя та середа. З 7 листопада по 25 грудня — субота та неділя за разовими відстрільними картками.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей — 1, куликів — 10, норців великих — 1, голубів — 10, качок — 5, перепілок — 15, лисок — 6.

Заборонено полювання на ставках Лозіївка (село Самогородок) та Курочка (село Збараж).

Звертаю увагу мисливців, що полювання на фазана заборонено.

Ні пуха, ні пера!    

Володимир Зайчик, голова Козятинської організації УТМР

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up