Даніїл Годлевський увійшов до паралімпійської збірної України з академічного веслування

Даніїл Годлевський увійшов до паралімпійської збірної України з академічного веслування
  • Учень козятинської школи №2 Даніїл Годлевський, який нещодавно за результатами відбіркових змагань та особистих досягнень потрапив до паралімпійської збірної України з академічного веслування.

Юний козятинець із обмеженими можливостями почав активно займатися настільним тенісом та легкою атлетикою ще з 12 років. Щоденні наполегливі тренування дали свої результати - призові місця на обласних, а згодом і на всеукраїнських, чемпіонатах.

В арсеналі у Дані - величезна колекція кубків, медалей та грамот, здобутих на змаганнях різних рівнів.

— Здібного, наполегливого, харизматичного юнака не могли не помітити. Влітку 2021 року Вінницький регіональний центр «Інваспорт» запросив Даніїла у спортивно-оздоровчий комплекс у Карпатах. Там, на спортивних зборах, була присутня Ірина Кириченко, заслужений майстер спорту із академічного веслування. Саме вона стала «хрещеною мамою» Дані у новому для нього виді спорту. А далі - події вихором закрутили юнака: відбірковий етап до збірної України в Дніпрі, тренування в Туреччині, підготовка до змагань, — пишуть на сайті міської ради

Наразі Даніїл знову збирається до Туреччини, щоб подовжити тренування і готуватися до своїх перших змагань у складі паралімпійської збірної України з академічного веслування. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up