Добре грали 47 хвилин і програли за три хвилини до кінця поєдинку

• В неділю, 22 січня в манежі спорткомплексу «Локомотив» проходила гра чемпіонату Житомирської області з міні футболу серед ветеранів 40+.
  • В матчі четвертого туру зустрілися Ветерани «Моноліт» Козятин та ветерани ФК «Попільня».
  • Що було цікавого в грі у нашій розповіді

Гра в форматі 4 +1 почалося з атак гостей. Ветерани «Моноліта» вдало оборонялися, перекриваючи вільні зони на підступах до власних воріт. Попільняни швидкими переміщеннями своїх гравців хотіли заплутати захист господарів майданчика та монолітовці протиставили супернику зонний захист і тим зводили нанівець атаки українських матрасників. Матрасниками називають іспанську команду «Атлетіко», яка виступає в червоно-білій смугастій формі, а наші гості з Попільні виступали в футболках кольорі іспанського клубу

Ближче до середини першого тайму господарі майданчика відбили суперника та пішли у швидку контратаку. Вихід двох нападників на одного захисника і двоходівка Дмитро Шутов Павло Занюк завершується голом останнього.

Спочатку монолітовці гол забили, а потім так розщедрились, що привезли гол собі. Обрізались при поперечній передачі в центрі майданчика і у відповідь класична комбінація гостей. Ветерани «Моноліта» розвели руками, а арбітр зустрічі Віктор Обущак показав на центр поля зафіксувавши рахунок 1:1 З таким рахунком завершився перший тайм

В дебюті другої 25 хвилинки козятинські футболісти знов повели в рахунку. Гол на свій рахунок записав Сергій Ткач. В середині другого тайму гості отримали право на штрафний удар. Удар зі стандартного положення настільки був чітким, що заробив у вболівальницької братії аплодисменти та стати претендентом на гол місяця.

Рахунок 2:2 тримався до 47 хвилини матчу. Та знов помилка в захисті і команда гостей вже попереду. Коли пішла остання хвилина м’яч ще двічі побував у воротах ветеранів «Моноліта». В підсумку рахунок 2:5 на користь гостей

По завершення матчу традиційні для ветеранських команд рукостискання і обійми за повагу до гравців команди суперника.

У автора першого голу Павла Занюка ми запитали:

— Паша, команда добре грала майже весь майже весь матч, а чому програли?

— Суперник сильніший, — сказав футболіст.

Гру «Моноліта» і «Попільні» спостерігав тренер козятинських «Левів» Руслан Гуменюк. Ми його попросили, щоб він розкрив причину чому команда, яка добре грала в підсумку програла.

— Я не тренер ветеранів, коментувати нічого не буду. Можу лише сказати, що спрацювало футбольне правило —  не забиваєш ти забиває суперник. Ветерани «Моноліта» програли через те, що змарнували свої моменти і програли у тактиці ведення гри обіграшу один в один, — сказав Руслан Гуменюк.