Два чемпіонати України та три турніри з футболу. Які маємо здобутки на 21 лютого?

Минулі вихідні були багатими на спортивні події. Змагання завершилися ще не скрізь, а вже маємо чемпіона України.  Олексій Лясковець став чемпіоном України з легкої атлетики. А ще порадували і трохи засмутили футболісти

Почнемо з самого приємного. В Житомирі 21–22 лютого проходитиме чемпіонат України з кіокушинкай карате серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» та «ката»

Змагання будуть проходити в спортивному комплексі «Динамо» і вони є відбірковими на чемпіонат Європи, який пройде 2 квітня цього року у польському місті Тарнув. Побажаємо нашим видатним спортсменам вдало виступити на змаганнях і пройти відбір до збірної України.

Олексій Лясковець прославив Козятин на чемпіонаті України. Він на змаганнях в столиці став чемпіоном України з легкої атлетики.

В суботу, 19 лютого наші футболісти були, як господарями майданчика так і гостьовою командою.

В спортивному манежі залізничного училища проходив чемпіонат Вінницької обл.на першість організації «Колос» серед ОТГ. Групу А склали команди Самгородоцької, Махновської, Уланівської та Козятинської ОТГ. Козятинську футбольну дружину представляв ФК «Локомотив» «Локомотив» поступився з рахунком 1:2 футболістам Махнівки, Уланівцям програли 2:3 і футболістам Самгородоцької ОТГ з рахунком 2:4. За підсумками першого ігрового дня Козятинського туру команди мають такі показники. Уланів, отримавши дві перемоги та зігравши з Самгородком бойову нічию 3:3, має в своєму активі 7 очок. Футболісти Махнівки поступаються лідеру всього одним пунктом у них 6 очок. 4 бали набрали футболісти Самгородка. «Локомотив» програвши всі свої три матчі поки очок не набрали.

До нас звернулися любителі футболу з запитанням, чому манежний футбол Козятина представляє «Локомотив». Є багато козятинських футболістів, які грали за «Моноліт» Ці футболісти могли скласти конкуренцію лідерам паркетного футболу області. Як кажуть, курчат по осені рахують.

Все в турнірній таблиці може змінитися, коли наступної суботи команди Козятинського туру ще раз зіграють між собою. За підсумками двох ігрових днів дві команди, які наберуть найбільшу кількість очок, пройдуть до наступного туру. Якщо серед двох найкращих буде «Локомотив», то й говорити про щось поки зарано

В суботу, 19 лютого футболісти 2011–2013 р.н Махнівської футбольної школи їздили на товариську зустріч з командою «Олімпієць» м. Житомир. Гра відбулась у прекрасному спортивному комплексі «Житомиробленерго». Результат гри — 4:4. В команді гостей відзначились красивими голами Артем Татьянчук, Ігор Загородній та дублем відзначився Влад Білявський

В неділю, 20 лютого до ветеранів «Моноліта» приїхали лідери відкритого чемпіонату Житомирської області ветеранів 40+ «Ветеран Сквира». Гості, маючи в своєму складі гравців, які грали на професійному рівні протягом всього чемпіонату, ще нікому не програли. Ветерани «Моноліта» у відсутності декількох лідерів команди хвилин 15 грали з фаворитом матчу на рівних і рахунок 1:1 тримався більшу половину першого тайму. Кінцівка першої 25-и хвилинки краще вдалася зимовим футболістам Сквири. Вони змінили рахунок в матчі на 1:4. Другий тайм почався за деякої переваги «Моноліта». Вони відквитали один гол і були близькі, щоб забити втретє та удар монолітовця впритул потрапив у голову воротаря Сквири.Удар м’ячем в голову страж воріт ветеранів Сквири отримав нокаутуючий. Гра була зупинена, щоб голкіпер гостей прийшов до тями. Після паузи в матчі гра вирівнялась і проходила з перемінним успіхом. Якщо ветеранам «Моноліта» на завершальній стадії атаки не вистачало майстерності чи везіння, то гості свої моменти використали на всі 100. Підсумок матчу 2:6. Тільки слід зазначити, що ветерани «Моноліта» поступилися в цьому матчі тільки в рахунку. В остальних компонентах гри команди не мали переваги. В тому й відрізняється клас команди, що вона краще використовує свої моменти