Фуркад приніс Франції золото в змішаній естафеті, Україна - сьома

Фуркад приніс Франції золото в змішаній естафеті, Україна - сьома

Лідируюча майже всю гонку Німеччина залишилася без нагород вищого гатунку. Три промахи і коло штрафу не дозволили німецькій збірній зійти на п'єдестал пошани, залишивши її з дерев'яними медалями.

Українські біатлоністи гідно виступили в змішаній естафеті, посівши підсумкове сьоме місце. Українська четвірка непогано відпрацювала на рубежах, використавши тільки п'ять додаткових патронів, і з огляду на фізичну готовність сьоме місце - це практично наш максимум.

Хороший перший етап показала Ірина Варвинець, яка після другої стрільби навіть вийшла третьою, але її не вистачило на останнє коло: більше 30 сек. відставання - і 10-е місце.

Джима на стрільбі і дистанції відіграла чотири позиції, хоча й вона програла 25 сек. лідерам. Просто блискуче етап відпрацював Дмитро Підручний, який ходом боровся з Йоганнесом Бьо. Українець утримався на третій позиції, на останньому колі навіть відіграючи в лідерів.

Артем Прима на останньому етапі продемонстрував хорошу роботу на вогневих рубежах, а на лижні сильно не програвав суперникам. Можна припустити, що Прима міг бути й вище, враховуючи, що він програв фіну Гидденсало, але тим не менш він втримався на сьомому місці.

Якби наша команда на раз-два промахнулася менше, то могла б поборотися з Білоруссю і Фінляндією за п'яте місце, але не варто забувати, що в них є Домрачева і Мякяряйнен, тоді як наша команда сьогодні взяла стабільністю і відпрацювала всі етапи без провалів.

Вигравати гонку повинні були німці, у яких Лаура Дальмаєр на другому етапі створила запас у 40 сек., але Лессер і Пайффер підпустили до себе суперників, а на останній стрільбі Арнд Пайффер й узагалі пішов на коло штрафу, зрештою залишившись на четвертому місці.

Перемогу в гонці завдяки неймовірно виковзаному етапу Мартеном Фуркадом здобула Франція. Срібло в активі Норвегії, яка зуміла перетворити 10-е місце після жіночої частини естафети на другу підсумкову позицію. Третє місце - почасти тому, що Віндиш заблокував Пайффера на фінішній прямій, - дісталося Італії.

Змішана естафета

1. Франция Франція (0+4)  1:08:34,3
2. Норвегия Норвегія (1+11)  +20,9
3. Италия Італія (0+7)  +26,9
4. Германия Німеччина (1+7)  +27,2
5. Беларусь Білорусь (0+3)  +55,5
6. Финляндия Фінляндія (0+3)  +1:03,9
7. Украина Україна (0+5)  +1:12,1

Джерело: Кореспондент

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up