Футболісти козятинського «Моноліта» — володарі суперкубка

В суботу 17 серпня на стадіоні “Локомотив” наш “Моноліт” вперше в історії Козятинського футболу завоював суперкубок Вінницької обл. Гра мала бути багатообіцяючою.Тільки бригада арбітрів чуть не зіпсувала козятинське свято

Свято футболу в нашому місті почалося коли футболістів на поле вивели діти спортсмени. Дівчата з міського будинку культури в національних костюмах за українською традицією привітали футболістів обох команд хлібом. Правда щедрі козятинчани вже мають свою традицію хлібиною вважати українську здобу “Коровай” Після святкової церемонії і гімну України маленьких спортсменів відпустили на трибуни стадіону, а учасники матчу привітавши один-одного з чесною грою розпочали футбольний поєдинок.

Майже всю гру “Моноліт” грав в меншості

Розвівши м’яч з центру поля гості пішли в свій перший наступ та втратили шкіряну кульку на підступах до карного майданчиках монолітовців. З обопільними втратами м’яча проходили перші три хвилини матчу. І тут нагадав присутнім на стадіоні за себе, що він є на полі суддя матчу. На четвертій хвилині головний рефері зустрічі ставить в ворота “Моноліта” сумнівний пенальті. Майстерно виконаний удар з точки і срібний призер минулорічної першості “Володимир” з Тиврова повів у рахунку.

На п’ятій хвилині зусиллями Дмитра Красносельського наші земляки рахунок зрівняли. На шостій хвилині арбітр матчу вилучає Олександра Коваля показавши йому пряму червону картку трактуючи фол останньої надії за порушення правил майже в центрі футбольного поля. Залишившись в меншості футболісти “Моноліта”  перейшли на гру від оборони. Відбиваючись від атак настирних гостей монолітовці переходили в стрімкі контратаки і в двох епізодах вони мало не досягли успіху. Вихід сам на сам з воротарем гостей Олександр Барчук пробив у голкіпера. Не сталося й голу в роздягальню коли з гострого кута наш земляк не влучив у ворота. При рахунку 1:1 команди пішли на відпочинок

В другому таймі арбітр матчу став свистіти в обидва боки

Другий тайм мало чим відрізнявся від першої половини зустрічі. Хіба що суддя став свистіти в обидва боки. А ще відчувалося, що гравці “Моноліта” повірили, що можуть виграти і в десятьох..Гол у ворота “Володимира” як кажуть спортивні коментатори назрівав. За п’ятнадцять хвилин до кінця основного часу Денис Ткаченко перехитрив стажа воріт тивровчан пробивши йому впротихід. 2:1 на користь “Моноліта” Наші футболісти в десятьох. вистояли і заслужено здобули суперкубок. Одним з першим хто привітав Козятинських футболістів був Народний депутат України Петро Юрчишин. Він подарував до суперкубка супер форму команді і грошову винагороду.

Отримавши золоті медалі за перемогу та суперкубок футболісти подякували своїм фанатам за палку підтримку. А от на коло пошани по стадіону з суперкубком сил у наших футболістів не вистачило. Віддавши всі сили на трав’яному газоні футбольного поля наші улюбленці пішли в роздягальню.