Футбольний клуб «Нива Вінниця» подав до суду за наклеп щодо замовних матчів

Спортивний футбольний клуб "НИВА" (Вінниця) звертається до суду за захистом честі, гідності й ділової репутації. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ президент клубу Василь Вовк:

Футбольний клуб «Нива Вінниця» подав до суду за наклеп щодо замовних матчів

—  У зв'язку з необгрунтованими обвинуваченнями в проведені "договірних" матчів, що було розповсюджено в ЗМІ на всю країну й озвучено ФФУ міжнародній футбольній спільноті… Ми очікували 30 днів повідомлення про підозри керівникам, тренерам,чи гравцям - однак жодної процесуальної дії, яка хоча би попередньо ставила нам у провину навколофутбольні дії, не відбулось, —  зазначає Вовк.

Варто відвідати

Відкриття VINNYTSIA JAZZFEST-2018

За його словами, «тому до встановленої законом відповідальності - За наклеп». Нагадаємо, 22 травня Нацполіція розказала про масштабну спецоперацію у справі про футбольну корупцію.

Міністр МВС Арсен Аваков зазначив, що протягом року документували причетних до організації «замовних» матчів. З його слів, в корупційній футбольній схемі діє 5 злочинних груп та фігурують 35 футбольних клубів. У рамках фіксації доказів провели 40 обшуків на території 10 областей. У доказовій базі мають дані про 57 проданих матчів. До «чорного» списку потрапила й вінницька «Нива».

Коментарі
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up