«Ігри нескорених» у Козятині: хто став найсильнішим?

«Ігри нескорених» у Козятині: хто став найсильнішим?

В суботу, 9 жовтня у приміщенні Козятинського МВПУЗТ відбулися обласні, спортивні змагання серед учасників АТО/ООС. Змагання були присвячені до Дня Козацтва та захисника України. В спортивних іграх нескорених взяли участь тільки 2 райони Вінницької області. Найсильнішими на турнірі «Ігри нескорених» стали воїни спортсмени Хмельницького району.

Змагання пройшли за підтримки Вінницької територіальної організації «Колос» та Вінницької обласної державної адміністрації та за ініціативи Хмільницького районного територіального центру комплектування, та соціальної підтримки учасників АТО/ООС

Метою змагань «Ігри нескорених» була психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація учасників бойових дій.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up